Muzejā viesojas Mičiganas gubernatore Grečena Vitmane

12.05.2023.

Šī gada 11. maijā Latvijas Okupācijas muzejā viesojās Mičiganas gubernatore Grečena Vitmane ar delegāciju, gidu un Muzeja vēsturnieku pavadībā iepazīstot Latvijas stāstu un aplūkojot Muzeja ekspozīciju.

"Viens no emocionālākajiem mirkļiem Mičiganas gubernatores Grečenas Vitmeres vizītes laikā  - starp muzeja eksponātiem ieraudzīt kādas latviešu ģimenes čemodānu. Ģimene devās uz ASV, lai iesāktu jaunu dzīvi Mičiganā, jo Latvija bija okupācijas varā. Paldies muzejam par paveikto, lai dokumentētu latviešu drosmīgo cīņu par brīvību, kā arī izceltu diasporas nozīmi ASV, tostarp vērā ņemamo latviešu kopienu Mičiganā," raksta Amerikas Savienoto valstu vēstniecība pēc Muzeja apmeklējuma.