Muzeja pārstāvji vizītē pie Ministru prezidenta

07.10.2016.

2016. gada 6. oktobrī Latvijas Okupācijas muzeja biedrības valdes priekšsēdis Valters Nollendorfs, direktors Gunārs Nāgels, Krājuma glabātāja Taiga Kokneviča un sabiedrisko lietu speciāliste Līga Strazda apmeklēja Ministru prezidentu Māri Kučinski, lai informētu viņu par muzeja rekonstrukcijas projekta “Nākotnes nams” gaitu.

Vizītes dienā spēkā jau bija stājušās izmaiņas Latvijas Okupācijas muzeja likumā, kas Padomju okupācijas upuru piemiņas memoriāla kompleksam piešķir nacionālā interešu objekta statusu un nosaka būvniecības gaitu. V.Nollendorfs pateicās par valdības atbalstu muzejam, īpaši par Kultūras ministrijas pūlēm veicināt projekta īstenošanu. Muzeja pārstāvji ielūdza premjerministru apmeklēt muzeju jau tagadējā – pagaidu - vietā, un apsolīja aicināt uz jaunā muzeja atklāšanu.