Muzejā notiks amerikāņu analītiķa, rakstnieka un žurnālista Paula Gobla vieslekcija

22.05.2013.

Paula Gobla (Paul Goble) vieslekcija „Kas nav mainījies Latvijai pēdējos 20 gados” (What Hasn't Changed for Latvia in 20 Years) notiks ceturtdien, 23. maijā plkst. 17.00 Latvijas Okupācijas muzeja pagaidu telpās Raiņa bulvārī 7. Lekcija un tai sekojošā diskusija notiks angļu valodā.

Pauls Gobls ir amerikāņu analītiķis, rakstnieks un žurnālists, Pasaules politikas institūta Vašingtonā profesors, Latvijas Okupācijas muzeja biedrības Goda biedrs.

Gobla pētniecības lauks saistīts ar Padomju un post-Padomju telpas izpēti. Viņš ir rediģējis vairākas grāmatas par etniskajiem jautājumiem bijušajās Padomju Savienības valstīs, publicējis vairāk nekā 150 rakstu par etniskiem un pilsonības jautājumiem.

Par savu darbību, veicinot Baltijas valstu neatkarību, Pauls Gobls ieguvis vairākus apbalvojumus, tostarp Triju zvaigžņu ordeni.