Muzeja Jubilejai veltīts Apkārtraksts

18.07.2023.

Apkārtraksts ir Muzeja informatīvs, bilingvāls (latviski un angliski) izdevums, kurā informējam par jaunumiem Muzejā, īpašiem notikumiem un sasniegumiem un sniedzam ieskatu Muzeja aizkulisēs.

Šajā, jubilejas izdevumā,  uzmanība ir vērsta muzeja notikumiem un personībām, kas palīdzēja veidot muzeju šo 30 gadu laikā.

Apkārtrakstu var lasīt šeit vai saņemt bezmaksas kopiju Muzejā.

Muzeja apkārtraksts iznāk divas līdz trīs reizes gadā un izsūtam Muzeja atbalstītājiem ASV, Kanādā, Austrālijā, Eiropā un Latvijā.

Aicinām jebkuru interesentu izmantot iespēju un pieteikties elektroniskajam apkārtrakstam, rakstot uz pr@okupacijasmuzejs.lv