Muzeja grāmata no jauna izdota vācu valodā

26.04.2017.

Latvijas Okupācijas muzejs ir atjaunojis izdevumu “LATVIJA PADOMJU SAVIENĪBAS UN NACIONĀLSOCIĀLISTISKĀS VĀCIJAS VARĀ 1940–1991. LATVIJAS OKUPĀCIJAS MUZEJS”, kas atspoguļo Latvijas vēsturi balstoties uz muzeja materiāliem. Šoreiz grāmata izdota vācu valodā un tās izdošanu atbalstīja Vācijas vēstniecība Latvijā.

“Muzejs dokumentē sāpīgos notikumus vairāk nekā piecus gadu desmitus ilgstošajā okupācijas laikā. Daļa šo notikumu skar arī vistumšāko nodaļu ilgajā un savstarpēji saistītajā Latvijas un Vācijas vēsturē – nacistiskās Vācijas okupāciju,” pauda Vācijas Federālās republikas vēstnieks Latvijā Rolfs Šute (Rolf Schütte).

Grāmatas atvēršanas sarīkojums notiks ceturtdien, 2017. gada 27. aprīlī, plkst.17.00 Latvijas Okupācijas muzeja zālē, Raiņa bulvārī 7. Grāmatu varēs iegādāties muzeja veikalā.