Muzejā ciemojas kolēģi no Turaidas muzejrezervāta

25.09.2024.

24. septembrī mūs ar savu apciemojumu iepriecināja kolēģi no Turaidas muzej-rezervāta.

Muzeja gids Emīls Vucens viesus iepazīstināja ar pamatekspozīciju un atbildēja uz interesējošiem jautājumiem.

Ciemošanos noslēdza kopīga foto uzņemšana rudenīgajos saules staros pie muzeja fasādes.

Kolēģus no Turaidas muzej-rezervāta sagaida Latvijas Okupācijas muzeja direktores vietniece Taiga Kokneviča.

Tiešsaistes nodarbība “Aizliegtais 18. novembris”