Muzejā atvēra Knuta Skujenieka grāmatu "Virtuālais ceļojums caur dzeloņdrātīm"

12.06.2013.

14. jūnijā Latvijas Okupācijas muzejā atvēra Knuta Skujenieka grāmatu kāršu kavas veidolā "Virtuālais ceļojums caur dzeloņdrātīm". Grāmatas atklāšanā Knuts Skujenieks kopā ar saviem lēģera līdzgaitniekiem aicināja virtuālā ceļojumā uz lēģeri Mordovijā, savukārt katra kārts kāršu kavā ir nozīmīgs pieturas punkts atmiņās.

„Šim ceļojumam mani iedūšoja un mani pavada kāršu mākslinieks Bruno Javoišs, starp citu, arī mans ilggadīgs lēģera biedrs. Es eju viņa pēdās, tikai retumis pakāpdams pussolīti sāņš. Nu kā tu, cilvēk, par sevi neatgādināsi! Taču es esmu gids šajā laika mašīnā un esmu uzņēmis šo darbu,” saka Knuts Skujenieks.