Latvijas Okupācijas muzejs sadarbībā ar Cēsu Vēstures un mākslas muzeju aicina uz bezmaksas semināru 8. novembrī

30.10.2023.

Latvijas Okupācijas muzejs sadarbībā ar Cēsu Vēstures un mākslas muzeju aicina uz bezmaksas semināru un publisku diskusiju par Latvijas valstiskuma idejas attīstību pirms 1918. gada 18. novembra.
Ar referātiem uzstāsies Latvijas Okupācijas muzeja Publiskās vēstures nodaļas vadītājs Dr.hist. Gints Apals un Vidzemes augstskolas docents Dr.hist. Tālis Pumpuriņš.

Pasākums norisināsies šī gada 8. novembrī, plkst. 15.00 Cēsu Vēstures un mākslas muzejā, Pils laukumā 9. Ieeja ir bez maksas.

Aicinām pieteikties pasākumam, rakstot: evita.veinberga@okupacijasmuzejs.lv

Pasākums norisinās projekta “Sabiedrības izglītošana par Latvijas valstiskuma veidošanos un attīstību” ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Kultūras ministrija.