Latvijas Okupācijas muzejā atzīmēs Lāčplēša dienu

15.11.2013.

Godinot Latvijas brīvības cīnītājus, Latvijas Okupācijas muzejs 11. novembrī aicinās uz svētku koncertu, piedāvās bezmaksas ekskursijas pa muzeja ekspozīciju Raiņa bulvārī 7, rīkos grāmatu izpārdošanas tirdziņu un dāvinās apmeklētājiem sarkanbaltsarkano lentīšu piespraudes. Lāčplēša dienas programmu Okupācijas muzejs šogad piedāvā pagaidu mājvietā Raiņa bulvārī 7, jo pastāvīgā ekspozīcija Latviešu Strēlnieku laukumā ir slēgta pārbūvei. 11. novembrī muzejs būs atvērts no plkst. 11.00 līdz 18.00.Godinot Latvijas brīvības cīnītājus, Latvijas Okupācijas muzejs 11. novembrī aicinās uz svētku koncertu, piedāvās bezmaksas ekskursijas pa muzeja ekspozīciju Raiņa bulvārī 7, rīkos grāmatu izpārdošanas tirdziņu un dāvinās apmeklētājiem sarkanbaltsarkano lentīšu piespraudes. Lāčplēša dienas programmu Okupācijas muzejs šogad piedāvā pagaidu mājvietā Raiņa bulvārī 7, jo pastāvīgā ekspozīcija Latviešu Strēlnieku laukumā ir slēgta pārbūvei.
11. novembrī muzejs būs atvērts no plkst. 11.00 līdz 18.00.