“Laiks pirms Latvijas valsts: zemes un tautas vēsture”

10.10.2024.

2024. gada 14. oktobrī Latgales Kultūrvēstures muzejā Rēzeknē notiks publiska lekcija un diskusija ar sabiedrību Laiks pirms Latvijas valsts: zemes un tautas vēsture.
Ar referātu uzstāsies Latvijas Okupācijas muzeja vēsturnieks Dr.hist. Gints Apals

Pasākumā aicināti piedalīties Rēzeknes pašvaldības iestāžu pārstāvji, vēstures interesenti, izglītības darbinieki un skolu jaunatne.
Sākums Latgales Kultūrvēstures muzeja telpās plkst. 14.00.

Pasākums notiek Kultūras ministrijas un Latvijas Okupācijas muzeja biedrības līdzdarbības līguma par sabiedrības izglītošanu Latvijas valstiskuma attīstības jautājumos ietvaros.

Projektu finansiāli atbalsta Kultūras ministrija, par saturu atbild Latvijas Okupācijas muzeja biedrība.

Informējam, ka pasākuma organizatori tā norises laikā var veikt fotografēšanu un/vai filmēšanu publicitātes nolūkos.

Tiešsaistes nodarbība “Aizliegtais 18. novembris”