Jauns mācību materiāls „Latvijas mazākumtautības 20. gadsimtā”

20.09.2014.

Sadarbojoties ar 1991. gada Barikāžu muzeju projektā „Vienotas 20.gs. vēstures izpratnes veicināšana”, ir izveidots mācību-metodiskais materiāls „Latvijas mazākumtautības 20. gadsimtā”. Materiālu veido vēstures pārskats, ar kuru skolotāji tika iepazīstināti šī gada vasaras dienās Talsos un uzdevumi skolēniem. Aicinām skolotājus un skolēnus izmantot šo materiālu, lai labāk... Sadarbojoties ar 1991. gada Barikāžu muzeju projektā „Vienotas 20.gs. vēstures izpratnes veicināšana”, ir izveidots mācību-metodiskais materiāls „Latvijas mazākumtautības 20. gadsimtā”. Materiālu veido vēstures pārskats, ar kuru skolotāji tika iepazīstināti šī gada vasaras dienās Talsos un uzdevumi skolēniem. Aicinām skolotājus un skolēnus izmantot šo materiālu, lai labāk izprastu mazākumtautību nozīmi Latvijas vēsturē! Pēc skolotāju lūguma nosūtīsim atbildes. Lejupielādēt šeit: