Izstrādāts tūrisma maršruts ‘’Pretošanās komunistiskajam okupācijas režīmam un valstiskās neatkarības atgūšana’’

23.08.2023.

21. augustā Latvijas Okupācijas muzejs sadarbībā ar starptautiskajiem partneriem atklāja tematisko ekskursiju maršrutu ‘’Pretošanās komunistiskajam okupācijas režīmam un valstiskās neatkarības atgūšana’’ . No šodienas Muzeja telpās un lielākajos Tūrisma informācijas centros būs pieejama tematiskā maršruta karte bez maksas.

Ar šo tematisku pasākumu Muzejs atzīmē Konstitucionālā likuma ‘’Par Latvijas Republikas valstisko statusu’’ pieņemšanas 32. gadadienu un piemin gaidāmo Molotova – Ribentropa pakta 84. gadadienu.

Maršruta karte ir tapusi Latvijas Republikas Kultūras ministrijas projekta ‘’Pierādījumos balstītas informācijas par Latvijas vēstures notikumem popularizēšana’’ ietvaros. Vienas dienas kājāmgājēju maršrutā ir ietverts 21 vēsturisks objekts/ piemiņas vieta un tas aptver Vecrīgas un bulvāru loka teritoriju. Maršruta garums izejams apmēram 2 stundu laikā.