Gētes institūts Rīgā aicina pieteikties dalībai projektā “FuturLV”

05.06.2017.

Gētes institūts Rīgā aicina gados jaunus cilvēkus, kuri vēlas līdzdarboties saliedētas un plurālistiskas sabiedrības veidošanā, pieteikties dalībai projektā “FuturLV. Pēc atmiņas – ceļi uz kopīgu nākotni”.

Projekts ietver ekskursiju uz Latvijas atceres vietām (2017. gada septembris), vairāku dienu starpdisciplināru semināru par atmiņu un nākotni (2017. gada oktobris), projektu vadības semināru (2017. gada novembris), kā arī dalībnieku patstāvīgo projektu izstrādes un īstenošanas posmu (2018. gada sākums).

Plašāka informācija par projektu un pieteikuma formulārs pieejami vietnē www.goethe.de/latvija/futurlv.

Projektu “FuturLV. Pēc atmiņas – ceļi uz kopīgu nākotni” īsteno Gētes institūts un atbalsta Vācijas Federatīvās Republikas Ārlietu ministrija.

Projekta partneri: Žaņa Lipkes memoriāls, Latvijas Okupācijas muzejs, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūts, Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultāte, Vēstures skolotāju biedrība un Latvijas Pilsoniskā alianse.