Filma “Mēs tikai tagad sākam” par Marģeru Vestermani Latvijas Okupācijas muzejā

29.08.2023.

Ceturtdien, 7. septembrī, Latvijas Okupācijas muzejā tiks demonstrēta režisores Martas Hercas dokumentālā filma “Mēs tikai tagad sākam” par Marģeru Vestermani.

Skaudri sāpīgs un traģisks, bet vienlaikus arī dziļi cilvēcisks un gaišs stāsts. Tā centrā ir vēsturnieks Marģers Vestermanis, kurš ir viens no nedaudzajiem Latvijā, kas izdzīvoja Otrā pasaules kara holokaustā. Kā pēc visa pārciestā ir iespējams dzīvot pilnvērtīgu dzīvi? Kur smelt spēku, ja ir iznīcināts viss, kas cilvēkam mīļš un dārgs? Tie ir daži no jautājumiem, uz kuriem atbildes meklē filma.

• Pirms filmas saruna ar Marģeru Vestermani un Martu Hercu.
  • Pasākuma laiks: ceturtdiena, 7. septembris plkst. 16.00-18.00
  • Norises vieta: Latvijas Okupācijas muzejs, Latviešu strēlnieku laukuma 1, Rīga, Izstāžu zāle.
  • Ieeja ar iepriekšēju pieteikšanos ir bez maksas

Pieteikšanās https://ej.uz/FilmaOM20230709 vai zvanot: 67229255