Ekskursija gida pavadībā Vecrīgā “Pretošanās komunistiskajam okupācijas režīmam un valstiskās neatkarības atgūšana”

21.09.2023.

Kā norisinājās iedzīvotāju pretošanās pret komunistisko okupācijas režīmu? Ko cilvēki darīja, lai atgūtu savas valsts neatkarību? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem aicinām izzināt jaunajā ekskursijā pilsētā “Pretošanās komunistiskajam okupācijas režīmam un valstiskās neatkarības atgūšana”.

Latvijas Okupācijas muzejs aicina gida pavadībā doties ekskursijā pa Vecrīgu un bulvāru lokiem, lai izstaigājot 21 maršruta punktu, apskatītu nozīmīgas vietas no laikiem, kad Latvija cīnījās par brīvības atgūšanu.  Aicinām pievienoties izzinošajai pastaigai katru svētdienu, plkst. 12.00 latviešu valodā vai plkst. 15.00 angļu valodā!

Ekskursija sāksies pie Latvijas Okupācijas muzeja. Aicinām ierasties aptuveni 15 minūtes pirms ekskursijas sākuma, lai iegādātos biļetes muzeja apmeklētāju uzņemšanas centrā.

Minimālais skaits grupai ir 4 cilvēki, maksimālais - 15. Lai pieteiktos ekskursijai.
Aicinām aizpildīt pieteikuma anketu! https://forms.gle/mFkFG4KNf1Vb2h21A

Ekskursijas plānotas katru svētdienu (ja grupa nokomplektējas). Piedāvājam iespēju pieteikt arī individuālu grupu apmeklējumu citā laikā  (latviešu, krievu vai angļu valodā), zvanot uz  +371 67229255
Ekskursijas sākums: Latvijas Okupācijas muzejs (Latviešu strēlnieku laukums 1, Rīga)
Ekskursijas ilgums: ap 2 h
Ekskursijas norises vieta: Vecrīga un Rīgas bulvāru loks
Cenas: Pieaugušie - 5 EUR (par personu), skolēniem (uzrādot skolēnu apliecību) - 1 EUR, pirmsskolas vecuma bērniem - bez maksas, studentiem un pensionāriem (uzrādot apliecību) - 2.50 EUR.