Ekskursija pilsētvidē

12.09.2023.

Ekskursija gida pavadībā Vecrīgā “Pretošanās komunistiskajam okupācijas režīmam un valstiskās neatkarības atgūšana”
Aicinām pievienoties izzinošā pastaigā!

Svētdien, 17. septembrī, plkst. 12.00 piedāvājam gida pavadībā doties ekskursijā “Pretošanās komunistiskajam okupācijas režīmam un valstiskās neatkarības atgūšana”. Vecrīgā un bulvāru lokā ir daudzas atceres vietas, kas ataino iedzīvotāju pretošanās izpausmes komunistiskā okupācijas režīma laikā, kulmināciju sasniedzot 20. gadsimta 80. gadu beigās un 90. gadu sākumā pie Brīvības pieminekļa un barikādēm Vecrīgā. Iepazīstot 21 maršruta punktu, būs iespēja apskatīt nozīmīgas vietas no laika, kad Latvija cīnījās par brīvības atgūšanu, un citus objektus, starp kuriem ir arī trīs muzeji (to apmeklējums plānojams atsevišķi).
Ekskursija sāksies pie Latvijas Okupācijas muzeja. Aicinām ierasties aptuveni 15 minūtes pirms ekskursijas sākuma, lai iegādātos biļetes muzeja apmeklētāju uzņemšanas centrā.

Laiks: svētdiena, 17. septembris, plkst. 12.00
Ekskursijas sākums: Latvijas Okupācijas muzejs (Latviešu strēlnieku laukums 1, Rīga)
Ekskursijas ilgums: 1.5 h
Ekskursiju norises vieta: Vecrīga un Rīgas bulvāru loks