Darbs muzejā ir arī darbs ar sabiedrību!

15.09.2023.

Darbs muzejā ir arī darbs ar sabiedrību!

14.septembrī Latvijas Okupācijas muzejā viesojās septiņpadsmit politiski un sociāli aktīvi studenti un vēstures skolotāji no Mēklenburgas-Priekšpomerānijas (Vācijā). Šī bija arī pirmā reize, kad jaunieši viesojās Latvijā! Grupas interese par Latvijas vēsturi bija liela.

Publiskās vēstures nodaļas pētnieks Dr.hist. Edvīns Evarts sniedza ieskatu galvenajos Latvijas vēstures periodos. Pēc stāstījuma sekoja diskusija par dažādiem Latvijas vēstures jautājumiem. Viesiem tika piedāvāta arī ekskursija pa Muzeju, kuru vadīja Publiskās vēstures nodaļas pētnieks Pēteris Kalniņš, padziļināti izzinot ekspozīcijas saturu un Muzeja darba specifiku.