Atskats 12. jūlija kolokvijā

12.07.2024.

12. jūlijā Latvijas Okupācijas muzeja mācību telpā notika kolokvijs “Ceļā uz ekonacionālismu padomju okupētajā Latvijā: vides mutvārdu iespējas un prakses” ar Latvijas Universitātes (LU) Filozofijas un socioloģijas institūta (FSI) pētnieces Dr. philol. Ievas Gardas-Rozenbergas ievadreferātu, kura iepazīstināšana ar interesentiem sastāvēja no informatīvi pilnīgas runas un attēliem bagātas vizuālās prezentācijas.

Diskusijās par vidi, ko cilvēks pieredz ap sevi, iesaistījās klātesošie viesi, kā arī LU FSI vadošais pētnieks Dr. hist. Kaspars Zellis un LU Latvijas vēstures institūta (LVI) vadošais pētnieks Dr. hist. Uldis Neiburgs.

Pasākumu finansiāli atbalsta Kultūras ministrija. Par saturu ir atbildīga Latvijas Okupācijas muzeja biedrība.