Aicinām darbā Krājuma nodaļas speciālistu

08.01.2024.

Latvijas Okupācijas muzeja pastāvīgā ekspozīcija

Darba pienākumi:

·      Informācijas ievadīšana par Latvijas Okupācijas muzeja krājuma priekšmetiem Nacionālajā muzeju krājuma kopkatalogā

·      Latvijas Okupācijas muzeja krājuma priekšmetu signēšana

·      Piedalīšanās Latvijas Okupācijas muzeja Krājuma komitejas sēdēs, krājuma priekšmetu esības pārbaudēs, ekspedīcijās

·      Nepieciešamības gadījumos – darbs ar apmeklētājiem:

·      Informācijas sniegšana par Latvijas Okupācijas muzeja krājumu

·      Konsultāciju sniegšana

·      Muzejam dāvināto priekšmetu pieņemšana, dāvinājuma dokumentu noformēšana

·      Piedalīšanās muzeja projektos un speciālu uzdevumu veikšana saskaņā ar direktora rīkojumiem

Prasības: augstākā humanitārā izglītība (bakalaura grāds)

Muzejs piedāvā:

·      pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku

·      darba samaksu pārbaudes laikā 1230,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas)

·      veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika

Darba vieta: Rīga, Latviešu strēlnieku laukums 1

Lūdzam CV sūtīt taiga.koknevica@okupacijasmuzejs.lv līdz 2024. gada 28. janvārim

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Latvijas Okupācijas muzejs informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Okupācijas  muzejs.