Aicinājums skolām pieteikties izbraukuma nodarbībām Muzeobusā

28.05.2014.

1991. gada barikāžu muzejs sadarbībā ar Okupācijas muzeju projekta "Vienotas 20.gs. vēstures izpratnes veicināšana” ietvaros piedāvā izbraukuma nodarbību 1991. gada speciāli aprīkotajā Ikarus autobusā - Muzeobusā. Vienas nodarbības ilgums ir 40 minūtes. Nodarbība sastāv no lekcijas, kurā uzsvars tiek likts uz informāciju par Barikāžu laiku, un aktīvās daļas. Izbraukuma nodarbības norises laiks no 15. aprīļa līdz 29. maija.1991. gada barikāžu muzejs sadarbībā ar Okupācijas muzeju projekta "Vienotas 20.gs. vēstures izpratnes veicināšana” ietvaros piedāvā izbraukuma nodarbību 1991. gada speciāli aprīkotajā Ikarus autobusā - Muzeobusā. Vienas nodarbības ilgums ir 40 minūtes. Nodarbība sastāv no lekcijas, kurā uzsvars tiek likts uz informāciju par Barikāžu laiku, un aktīvās daļas.

Izbraukuma nodarbības norises laiks no 15. aprīļa līdz 29. maija. Kā arī atsākot mācību gadu septembrī un oktobrī!!!

Ja vēlaties, lai Jūsu skola tiek, iekļauta izbraukumu maršrutā, piesakieties līdz 10. aprīlim, vai līdz 20.augustam uz rudens izbraukumiem!

Nodarbību finansiālo pusi sedz projekta līdzekļi.

Sīkāka informācija pa tālruni 67213525 vai pa e-pastu barikazu.muzejs@gmail.com