Sveicam Lidiju Lasmani-Doroņinu jubilejā!

30.07.2024.

Latviešu pretošanās kustības dalībniecei Lidijai Lasmanei-Doroņinai 28. jūlijā apritēja 99 gadi. Sveicam!

Atzīmējot nozīmīgo jubileju, Latvijas Radioteātrī ir tapis jauniestudējums - Ingas Ābeles grāmatas "Lidijas ziediņi" fragmentu lasījums. Piedāvājam to noklausīties:

Ieraksts tapis ar ziedotāju un Latvijas Okupācijas muzeja atbalstu.

Lasījumā piedalās Anta Rugāte un Juris Kalniņš.

Foto: Lidija Lasmane-Doroņina 1988. gada 17. maijā, tolaik žurnāla „Auseklis” atbildīgā redaktore. Latvijas Okupācijas muzeja krājums