Latvijas valstiskuma idejas Neatkarības kara laikā

08.01.2024.

Latvijas Okupācijas muzejs sadarbībā ar Tukuma muzeju izveidoja semināru un publisku diskusiju par ”Latvijas valstiskuma idejas Neatkarības kara laikā”.
Ar referātiem uzstājās Latvijas Okupācijas muzeja Publiskās vēstures nodaļas vēsturnieks Dr.hist. Edvīns Evarts par tēmu "Latvijas valstiskuma idejas Neatkarības kara laikā" un Tukuma muzeja pētniece, Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliere Dr.h.c.hist. Inta Dišlere, "Par Dzimteni un Latviju. Valstiskuma tapšanas līkloči. 1918-1919. gads".

Pasākums norisinās projekta “Sabiedrības izglītošana par Latvijas valstiskuma veidošanos un attīstību” ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Kultūras ministrija.