Latvijas strādnieki un valstiskums

27.05.2024.

Seminārs un publiska diskusija “Latvijas strādnieki un valstiskums”.

Norises vieta – Liepājā, Kūrmājas prospektā 16/18. Pasākuma auditorija – vēstures interesenti, izglītības darbinieki, vidusskolu skolēni un studenti.

Latvijas Okupācijas muzejs īsteno Kultūras ministrijas finansētu projektu sabiedrības izglītošanai par Latvijas valstiskuma veidošanos un attīstību. Tas notiek sadarbībā ar muzejiem un izglītības iestādēm dažādos Latvijas novados.

Pasākumu atbalsta Kultūras ministrija.