11. oktobrī Varakļānu novada Kultūras centra telpās notika vēsturnieka Dr. Ginta Apala publiskā lekcija Mainīgais valstiskums gadsimtu gaitā līdz Latvijas valsts izveidošanai ar tai sekojošu diskusiju un viedokļu apmaiņu vēsturnieka Dr. Edvīna Evarta vadībā.

Pasākums notika, Muzejam īstenojot Kultūras ministrijas projektu sabiedrības izglītošanai par Latvijas valstiskuma attīstību un dažādu sabiedrības slāņu iesaisti šajā procesā.

Projektu finansē Kultūras ministrija, par saturu atbild Latvijas Okupācijas muzeja biedrība.

Tiešsaistes nodarbība “Aizliegtais 18. novembris”

Pasākums "Bēgšanai no Baltijas – 80. Sieviešu un bērnu pieredze, atstājot Latviju."