26. maijā seminārs „Latvijas vēstures mantojums. Pretrunīgā vēsture.”

19.04.2014.

Latvijas Okupācijas muzeja Izglītības nodaļa jau trešo reizi rīko skolotāju semināru „Latvijas vēstures mantojums. Pretrunīgā vēsture.” Seminārs paredzēts vēstures, sociālo zinību, politikas skolotājiem un klašu audzinātājiem. Iepriekšējos semināros piedalījās vairāk nekā 40 skolotāji no visas Latvijas un augstu novērtēja semināra saturu un norisi. Latvijas Okupācijas muzeja Izglītības nodaļa jau trešo reizi rīko skolotāju semināru „Latvijas vēstures mantojums. Pretrunīgā vēsture.” Seminārs paredzēts vēstures, sociālo zinību, politikas skolotājiem un klašu audzinātājiem. Iepriekšējos semināros piedalījās vairāk nekā 40 skolotāji no visas Latvijas un augstu novērtēja semināra saturu un norisi. Informācija par aizvadītajiem semināriem pieejama šeit. Skolotāji saņems Izglītības un zinātnes ministrijas apstiprinātu tālākizglītības kursu apliecību (12 stundas). Pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programma saskaņota LR Izglītības un zinātnes ministrijā 2013. gada 23. maijā, lēmuma numurs 99.

Semināra programma pieejama šeit.

Pieteikuma anketu lūdzam atsūtīt līdz 19. maijam. Anketa pieejama šeit.

Pirms semināra aicinām iepazīties ar metodisko materiālu un aizpildīt mājas darba anketu: tā vienlaikus ir arī pieteikuma anketa. Anketā lūdzu norādīt savu vārdu, uzvārdu, e-pastu, tālruni un skolu!

Pateicoties Kultūras ministrijas un muzeja ziedotāju atbalstam, semināra dalībnieki saņems dāvanā filmu „Pretrunīgā vēsture”, kā arī pusdienas un ceļa naudas atmaksu.