X

Aktualitātes

Kalendāra arhīvs »
Izbraukuma nodarbības skolās 2013. gada novembrī

Izbraukuma nodarbības skolās 2013. gada novembrī

2014. gada 17. decembris

Turpinot tradīciju, sadarbībā ar „4. maija deklarācijas klubu”, muzeja gidi viesojās 22 skolās visdažādākajās Latvijas vietās. Vairāk kā 1000 skolēniem bija iespēja piedalīties nodarbībā „Latvijas neatkarības dibināšana un atjaunošana”. Gida vadīto nodarbību papildināja neatkarības atjaunošanas notikumu līdzdalībnieku stāsti par situāciju un personīgo pieredzi. Turpinot tradīciju, sadarbībā ar „4. maija deklarācijas klubu”, muzeja gidi viesojās 22 skolās visdažādākajās Latvijas vietās. Vairāk kā 1000 skolēniem bija iespēja piedalīties nodarbībā „Latvijas neatkarības dibināšana un atjaunošana”. Gida vadīto nodarbību papildināja neatkarības atjaunošanas notikumu līdzdalībnieku stāsti par situāciju un personīgo pieredzi. Paldies deputātiem V. Čebutarenokai, J. Karlsonam, J. Škaparam, A. Felsam, I. Briedim, J. Celmiņam, V. Seleckim, E. Kidem, J. Endelem, J. Dobelim, J. Vaivodam un P. Simsonam! Izbraukuma nodarbības piedāvājam skolām bez maksas, tas var notikt pateicoties muzeja ziedotājiem, kā arī Kultūras ministrijas un „4. maija Deklarācijas kluba” atbalstam. Paldies par jauko uzņemšanu skolās! Gaidīsim, ka aicināsiet mūs viesoties Jūsu skolās 2014. gada pavasarī!

...Skolēniem bija dota iespēja apliecināt savu erudīciju un zināšanas, atbildot uz jautājumiem un pildot praktisku uzdevumu par Latvijas kā neatkarīgas valsts tapšanu.
Prātā palicis bijušā AP deputāta Pētera Simsona stāstījums, mācību dialogs, patiesa un dzīva saruna ar jauniešiem.
Pēc nodarbības skolēni atzina, ka minētā vēstures stunda skaidri rada izpratni par 1918. gada 18. novembrī dibinātās Latvijas Republikas un 1990.-1991. gadā atjaunotās Latvijas veselumu.
Esam gandarīti un pateicīgi Latvijas Okupācijas muzeja darbiniekiem par izrādīto ieinteresētību un novadīto vēstures stundu, motivējot jauniešus izzināt Latvijas vēsturi.
Jaunogres vidusskolas administrācija

Citas aktualitātes

Izsludināts konkurss Latvijas Okupācijas muzeja direktora amatam2019. gada 20. augusts
Latvijas Okupācijas muzeja biedrības (LOMB) valde 21. augustā izsludinājusi atklātu konkursu uz Latvijas Okupācijas muzeja...
Muzeja piedāvājums skolām 2019/20202019. gada 20. augusts
Jaunajā mācību gadā Latvijas Okupācijas muzejs skolēniem piedāvā nodarbības "Dzīve Padomju Latvijā", "Kā pēta vēsturi?",...
Iepazīstinām ar Latvijas Okupācijas muzeja krājumu!2019. gada 15. augusts
Austrālijas pilsonības iegūšanas apliecinājums izsniegts 1958. gada 9. septembrī Jānim Straubergam (1930-2016). ...
Iznācis Latvijas Okupācijas muzeja 47. apkārtraksts2019. gada 15. augusts
Visus Latvijas...