X
Vitolds  Šveiduks

Vitolds Šveiduks

Metālizstrādājuma rūpnīcas direktors

Par sava darba personību esam izvēlējušās sava laika izcilu Liepājas pilsētas metālizstrādājuma rūpnīcas "Liepāja" direktoru Vitoldu Šveiduku. V. Šveiduks, no vienkāršas Kurzemes ģimenes nācis zēns, ir kļuvis par vienas no Latvijas lielākās rūpnīcas vadītāju. V. Šveiduks ar neatlaidību, darba mīlestību, godprātību ir daudz sasniedzis - cilvēku cieņu, panākumus darbā, laimi ģimenē. Viņš ir nodzīvojis garu, darbīgu un piepildītu mūžu, kas ir palicis atmiņā ne tikai ģimenei, bet arī daudzo liepājnieku atmiņā, kuriem ir bijusi saskarsme ar jauko, stalto, taisnīgo cilvēku - Vitoldu Šveiduku.Darba autors
Jekaterina Mihaļova, Anastasija Petrova

Skaties citus darbus

Mirdza Lībiete

Mirdza Lībiete Bijusī latviešu valodas un literatūras skolotāja, tagad pensionāre Skolotāja pēc sirds aicinājuma, Rencēnu skolas absolvente, inteliģenta, vispusīga un atsaucīga.... Uzzināt vairāk »

Marta un Reinholds Kučeri Zemnieki Mūsu vecvecmāmiņa Marta Kučere (Dansone) dzimusi 1918. gada  1.aprīlī ... Uzzināt vairāk »

Austra Pumpure

Austra Pumpure Dziesminiece un ģitārskolotāja Austra bija viena no lieliskākajām personām Kurzemē. Mīlēja bērnus un bērni mīlēja viņu.... Uzzināt vairāk »

Silvija Stivriņa

Silvija Stivriņa Mūzikas skolotāja Mēs izvēlējāmies popularizēt mūsu mūzikas skolotājas Silvijas Stivriņas veikumu, jo viņa... Uzzināt vairāk »

Andris Linde

Andris Linde Mākslinieks- noformētājs, bijušais Suntažu vidusskolas skolotājs Ir svarīgi novērtēt cilvēkus un viņu paveikto darbu. Bieži vien cilvēki tiek novērtēti un... Uzzināt vairāk »

Amālija Pūtele

Amālija Pūtele Šuvēja Veidot darbu par Amāliju izlēmu, jo es viņu varētu saukt par savu vecvecmāmiņu, kaut arī man ar... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija