X
Vitolds  Šveiduks

Vitolds Šveiduks

Metālizstrādājuma rūpnīcas direktors

Par sava darba personību esam izvēlējušās sava laika izcilu Liepājas pilsētas metālizstrādājuma rūpnīcas "Liepāja" direktoru Vitoldu Šveiduku. V. Šveiduks, no vienkāršas Kurzemes ģimenes nācis zēns, ir kļuvis par vienas no Latvijas lielākās rūpnīcas vadītāju. V. Šveiduks ar neatlaidību, darba mīlestību, godprātību ir daudz sasniedzis - cilvēku cieņu, panākumus darbā, laimi ģimenē. Viņš ir nodzīvojis garu, darbīgu un piepildītu mūžu, kas ir palicis atmiņā ne tikai ģimenei, bet arī daudzo liepājnieku atmiņā, kuriem ir bijusi saskarsme ar jauko, stalto, taisnīgo cilvēku - Vitoldu Šveiduku.Darba autors
Jekaterina Mihaļova, Anastasija Petrova

Skaties citus darbus

Uldis Godainis

Uldis Godainis IT speciālists, mūziķis Šogad Latvijai paliek 100, tādēļ es nolēmu pajautāt savai ģimenei par viņu ieguldījumu... Uzzināt vairāk »

Ernests Laumanis

Ernests Laumanis Latvijas armijas karavīrs, leģionārs, politiski represētais, Latvijas patriots Ernests Laumanis ir Katrīnas Ližbovskas vecvectēvs. Pie darba autores vecmāmiņas Brigitas... Uzzināt vairāk »

Georgs Fjodorovs

Georgs Fjodorovs Skolotājs un skautu vienības atjaunotājs Mēs sagatavojām projektu par vietējo skolotāju, kas Cesvainē atjaunoja 42. skautu vienību &ndash... Uzzināt vairāk »

Jūlijs Lūsis

Jūlijs Lūsis Virvju vijējs Es izvēlējos savu vecvecvectēvu, jo es par viņu nekad nebiju dzirdējusi. Un mani ļoti ieinteresēja... Uzzināt vairāk »

Uldis  Jaunzemis

Uldis Jaunzemis Zemnieku saimniecības īpašnieks Izvēlējos šo cilvēku, jo uzskatu, ka vienkārši cilvēki veido kaut ko lielu, tik lielu... Uzzināt vairāk »

Zigrīda Dirnēna

Zigrīda Dirnēna Pensionāre, ārste Stāsts ir par manu vecmāmiņu un viņas dzīves grūtībām un sasniegumiem. Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija