X
Vitolds  Šveiduks

Vitolds Šveiduks

Metālizstrādājuma rūpnīcas direktors

Par sava darba personību esam izvēlējušās sava laika izcilu Liepājas pilsētas metālizstrādājuma rūpnīcas "Liepāja" direktoru Vitoldu Šveiduku. V. Šveiduks, no vienkāršas Kurzemes ģimenes nācis zēns, ir kļuvis par vienas no Latvijas lielākās rūpnīcas vadītāju. V. Šveiduks ar neatlaidību, darba mīlestību, godprātību ir daudz sasniedzis - cilvēku cieņu, panākumus darbā, laimi ģimenē. Viņš ir nodzīvojis garu, darbīgu un piepildītu mūžu, kas ir palicis atmiņā ne tikai ģimenei, bet arī daudzo liepājnieku atmiņā, kuriem ir bijusi saskarsme ar jauko, stalto, taisnīgo cilvēku - Vitoldu Šveiduku.Darba autors
Jekaterina Mihaļova, Anastasija Petrova

Skaties citus darbus

Dzintars Tīds

Dzintars Tīds Veterinārārsts Manuprāt, mēs visi esam kā mazi, katra novada dārgumiņi. Toties ir atsevišķi cilvēki, kas... Uzzināt vairāk »

Silvija Stivriņa

Silvija Stivriņa Mūzikas skolotāja Mēs izvēlējāmies popularizēt mūsu mūzikas skolotājas Silvijas Stivriņas veikumu, jo viņa... Uzzināt vairāk »

Aldis Ločmelis

Aldis Ločmelis Zemnieks-uzņēmējs Aldis Ločmelis ir zemnieku saimniecības "Kotiņi" īpašnieks. Te ir dzimis, audzis un ir... Uzzināt vairāk »

Anna Jesemčika

Anna Jesemčika Viesdocente (Mg.oec.), ekonomiste, grāmatvede, zvērināta revidente Mēs izvēlējāmies zvērinātu revidentu, viesdocentu Ekonomikas un sabiedrības attīstības... Uzzināt vairāk »

Silva Linarte

Silva Linarte Māksliniece, pedagoģe un novadpētniece Mēs izvēlējāmies Silvu Linarti, lai pastāstītu par viņas nozīmīgo ieguldījumu Daugavpils... Uzzināt vairāk »

Marta un Reinholds Kučeri Zemnieki Mūsu vecvecmāmiņa Marta Kučere (Dansone) dzimusi 1918. gada  1.aprīlī ... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija