X
Vitolds  Šveiduks

Vitolds Šveiduks

Metālizstrādājuma rūpnīcas direktors

Par sava darba personību esam izvēlējušās sava laika izcilu Liepājas pilsētas metālizstrādājuma rūpnīcas "Liepāja" direktoru Vitoldu Šveiduku. V. Šveiduks, no vienkāršas Kurzemes ģimenes nācis zēns, ir kļuvis par vienas no Latvijas lielākās rūpnīcas vadītāju. V. Šveiduks ar neatlaidību, darba mīlestību, godprātību ir daudz sasniedzis - cilvēku cieņu, panākumus darbā, laimi ģimenē. Viņš ir nodzīvojis garu, darbīgu un piepildītu mūžu, kas ir palicis atmiņā ne tikai ģimenei, bet arī daudzo liepājnieku atmiņā, kuriem ir bijusi saskarsme ar jauko, stalto, taisnīgo cilvēku - Vitoldu Šveiduku.Darba autors
Jekaterina Mihaļova, Anastasija Petrova

Skaties citus darbus

Marta un Reinholds Kučeri Zemnieki Mūsu vecvecmāmiņa Marta Kučere (Dansone) dzimusi 1918. gada  1.aprīlī ... Uzzināt vairāk »

Valda un Veniamins Buzijani

Valda un Veniamins Buzijani Zobārsti Atsaucīgi un profesionāli zobārsti, pie kuriem labo zobus visa mana ģimene. Valda un Veniamins... Uzzināt vairāk »

Agris Robežnieks

Agris Robežnieks NBS Sauszemes spēku kājnieku brigādes komandieris Skolotāja uzaicināja mani piedalīties konkursā, un es izvēlējos rakstīt par savu tēti. Es viņu... Uzzināt vairāk »

Biruta Zvaigznīte

Biruta Zvaigznīte Pensionāre, grāmatu autore Biruta Zvaigznīte - sava novada patriote, pētījusi, izzinājusi, aprakstījusi savās grāmatās sava... Uzzināt vairāk »

Josifs Ročko

Josifs Ročko Vēsturnieks un muzeja veidotājs J. Ročko ir daudzpusīga persona, kuras galvenais dzīves darbs ir vēsturiskās atmiņas... Uzzināt vairāk »

Indulis Folkmanis

Indulis Folkmanis Tēlnieks Mans vectēvs, Indulis Folkmanis, ir tēlnieks. Viņš ir veidojis un piedalījies pieminekļu... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija