X
Staņislava Kalniņa

Staņislava Kalniņa

Skolotāja un koru vadītāja

Es šo cilvēku izvēlējos tāpēc, ka vairāk kā 7 gadus dziedāju Staņislavas Kalniņas vadītajā bērnu vokālajā ansamblī un pazīstu viņu kā talantīgu un prasīgu skolotāju. Staņislava Kalniņa ir vadījusi gan korus, gan ansambļus un, pateicoties savai apņēmībai, sasniegusi augstus rezultātus gan rajonā, gan valstī. Viņas sasniegumi ir ļoti nozīmīgi mūsu skolai un novadam.Darba autors
Gints Kapteinis un Anete Kapteine

Skaties citus darbus

Ligita Šreibere

Ligita Šreibere Mūzikas skolas skolotāja un folkloras kopas Mēs izvēlējāmies taisīt projektu tieši par šo cilvēku, jo viņa tiešām ir... Uzzināt vairāk »

Jānis Gipters

Jānis Gipters Autovadītājs Aktīvs sabiedriskais darbinieks, 1991. gada barikāžu dalībnieks, kāzu muzikants un Latvijas... Uzzināt vairāk »

Egils Jucevičs

Egils Jucevičs Fizikas skolotājs Mēs ikkatrs varam lepoties ar šādiem iedvesmojošiem tēliem kā fizikas skolotājs Egils... Uzzināt vairāk »

Aivars Pelšs

Aivars Pelšs Zemnieks Mans tētis ir vienkāršs cilvēks. Viņš nebaidās darba vai grūtības. Viņš mīl... Uzzināt vairāk »

Jānis Jānis

Jānis Jānis Diriģents Jānis Lauris bija mans vec-vec-vectēvs, kurš aizvadīja 82 gadu garu mūžu kā diriģents un... Uzzināt vairāk »

Mirdza Lībiete

Mirdza Lībiete Bijusī latviešu valodas un literatūras skolotāja, tagad pensionāre Skolotāja pēc sirds aicinājuma, Rencēnu skolas absolvente, inteliģenta, vispusīga un atsaucīga.... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija