X
Silva Linarte

Silva Linarte

Māksliniece, pedagoģe un novadpētniece

Mēs izvēlējāmies Silvu Linarti, lai pastāstītu par viņas nozīmīgo ieguldījumu Daugavpils pilsētas un novada kultūra, jo viņa strādāja par Daugavpils galveno mākslinieku 8 gadus un paveica lielu darbu Daugavpils pilsētas izdaiļošanā. Kā arī viņa ir talantīgā māksliniece, kuras daiļdarbi augsti vērtēti plašās aprindās, taču parasti cilvēki zina par viņu ļoti maz. Tas ir cilvēks, kura darbu mēs redzam gandrīz katru dienu, pat nenojaušot, ka tas ir viņas darinājums – Daugavpils novada karogs, pagastu karogi un ģerboņi (piemēram Sventes pagasta). Viņa veica veiksmīgu darbu Skrindas muižas atjaunošanā. Mūsu darba mērķis ir popularizēt Silvas Linartes devumu Daugavpils mērogā, jo viņa, patiešām, ir “vietējās sabiedrības balsts un virzītāja”. Lai to paveiktu, mēs veidojām savu darbu infografikas veidā, lai to būtu maksimāli viegli izplatīt tīmeklī, un cilvēkiem būtu interesanti to lasīt.

Citas saites


Darba autors
Darja Gridasova un Stanislavs Jefimovs

Skaties citus darbus

Velta Kaņepēja

Velta Kaņepēja Pensionāre Veltu Kaņepēju izvēlējāmies, jo personīgi pazīstam (viņa ir mūsu Omīte). Esam daudz... Uzzināt vairāk »

Astrīda Petaško

Astrīda Petaško Pedagoģe un logopēde Ejot garām mūsu skolas vēstures foto galerijai un viesojoties skolas muzejā, mūsu uzmanību... Uzzināt vairāk »

Silvija Stivriņa

Silvija Stivriņa Mūzikas skolotāja Mēs izvēlējāmies popularizēt mūsu mūzikas skolotājas Silvijas Stivriņas veikumu, jo viņa... Uzzināt vairāk »

Sergejs Ahmaduļins

Sergejs Ahmaduļins Zemessargs un boksa treneris Sergejs Ahmaduļins ir dienējis Nacionālajos bruņotajos spēkos. Piedalījies vairākās... Uzzināt vairāk »

Verners Brāķeris

Verners Brāķeris Pensionēts skolotājs Verners Brāķeris ilgus gadus ir bijis fizikas skolotājs Talsos, viņš ir mācījis vairāku... Uzzināt vairāk »

Dzintars Tīds

Dzintars Tīds Veterinārārsts Manuprāt, mēs visi esam kā mazi, katra novada dārgumiņi. Toties ir atsevišķi cilvēki, kas... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija