X
Silva Linarte

Silva Linarte

Māksliniece, pedagoģe un novadpētniece

Mēs izvēlējāmies Silvu Linarti, lai pastāstītu par viņas nozīmīgo ieguldījumu Daugavpils pilsētas un novada kultūra, jo viņa strādāja par Daugavpils galveno mākslinieku 8 gadus un paveica lielu darbu Daugavpils pilsētas izdaiļošanā. Kā arī viņa ir talantīgā māksliniece, kuras daiļdarbi augsti vērtēti plašās aprindās, taču parasti cilvēki zina par viņu ļoti maz. Tas ir cilvēks, kura darbu mēs redzam gandrīz katru dienu, pat nenojaušot, ka tas ir viņas darinājums – Daugavpils novada karogs, pagastu karogi un ģerboņi (piemēram Sventes pagasta). Viņa veica veiksmīgu darbu Skrindas muižas atjaunošanā. Mūsu darba mērķis ir popularizēt Silvas Linartes devumu Daugavpils mērogā, jo viņa, patiešām, ir “vietējās sabiedrības balsts un virzītāja”. Lai to paveiktu, mēs veidojām savu darbu infografikas veidā, lai to būtu maksimāli viegli izplatīt tīmeklī, un cilvēkiem būtu interesanti to lasīt.

Citas saites


Darba autors
Darja Gridasova un Stanislavs Jefimovs

Skaties citus darbus

Mirdza Lībiete

Mirdza Lībiete Bijusī latviešu valodas un literatūras skolotāja, tagad pensionāre Skolotāja pēc sirds aicinājuma, Rencēnu skolas absolvente, inteliģenta, vispusīga un atsaucīga.... Uzzināt vairāk »

Biruta Zvaigznīte

Biruta Zvaigznīte Pensionāre, grāmatu autore Biruta Zvaigznīte - sava novada patriote, pētījusi, izzinājusi, aprakstījusi savās grāmatās sava... Uzzināt vairāk »

Indulis Folkmanis

Indulis Folkmanis Tēlnieks Mans vectēvs, Indulis Folkmanis, ir tēlnieks. Viņš ir veidojis un piedalījies pieminekļu... Uzzināt vairāk »

Jānis Gipters

Jānis Gipters Autovadītājs Aktīvs sabiedriskais darbinieks, 1991. gada barikāžu dalībnieks, kāzu muzikants un Latvijas... Uzzināt vairāk »

Zigrīda Dirnēna

Zigrīda Dirnēna Pensionāre, ārste Stāsts ir par manu vecmāmiņu un viņas dzīves grūtībām un sasniegumiem. Uzzināt vairāk »

Ilze  Dāve

Ilze Dāve Gaujienas Mūzikas un mākslas skolas direktore Ilzi Dāvi izvēlējos, jo viņa ir daudzpusīga un radoša personība Gaujienā. Viņa ir daudz... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija