X
Silva Linarte

Silva Linarte

Māksliniece, pedagoģe un novadpētniece

Mēs izvēlējāmies Silvu Linarti, lai pastāstītu par viņas nozīmīgo ieguldījumu Daugavpils pilsētas un novada kultūra, jo viņa strādāja par Daugavpils galveno mākslinieku 8 gadus un paveica lielu darbu Daugavpils pilsētas izdaiļošanā. Kā arī viņa ir talantīgā māksliniece, kuras daiļdarbi augsti vērtēti plašās aprindās, taču parasti cilvēki zina par viņu ļoti maz. Tas ir cilvēks, kura darbu mēs redzam gandrīz katru dienu, pat nenojaušot, ka tas ir viņas darinājums – Daugavpils novada karogs, pagastu karogi un ģerboņi (piemēram Sventes pagasta). Viņa veica veiksmīgu darbu Skrindas muižas atjaunošanā. Mūsu darba mērķis ir popularizēt Silvas Linartes devumu Daugavpils mērogā, jo viņa, patiešām, ir “vietējās sabiedrības balsts un virzītāja”. Lai to paveiktu, mēs veidojām savu darbu infografikas veidā, lai to būtu maksimāli viegli izplatīt tīmeklī, un cilvēkiem būtu interesanti to lasīt.

Citas saites


Darba autors
Darja Gridasova un Stanislavs Jefimovs

Skaties citus darbus

Artūrs Veckalniņš

Artūrs Veckalniņš Latviešu strēlnieks, Zaļās Artura grupas vadonis un komandieris, vēlāk 9.Madonas aizsargu pulka komandieris Šis cilvēks-dārgums ir no manas dzimtas, precīzāk mans vecvecvectēvs un es vēlējos viņa... Uzzināt vairāk »

Astrīda Petaško

Astrīda Petaško Pedagoģe un logopēde Ejot garām mūsu skolas vēstures foto galerijai un viesojoties skolas muzejā, mūsu uzmanību... Uzzināt vairāk »

Biruta Zvaigznīte

Biruta Zvaigznīte Pensionāre, grāmatu autore Biruta Zvaigznīte - sava novada patriote, pētījusi, izzinājusi, aprakstījusi savās grāmatās sava... Uzzināt vairāk »

Valda un Veniamins Buzijani

Valda un Veniamins Buzijani Zobārsti Atsaucīgi un profesionāli zobārsti, pie kuriem labo zobus visa mana ģimene. Valda un Veniamins... Uzzināt vairāk »

Sergejs Ahmaduļins

Sergejs Ahmaduļins Zemessargs un boksa treneris Sergejs Ahmaduļins ir dienējis Nacionālajos bruņotajos spēkos. Piedalījies vairākās... Uzzināt vairāk »

Aldis Ločmelis

Aldis Ločmelis Zemnieks-uzņēmējs Aldis Ločmelis ir zemnieku saimniecības "Kotiņi" īpašnieks. Te ir dzimis, audzis un ir... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija