X

Marta un Reinholds Kučeri

Zemnieki

Mūsu vecvecmāmiņa Marta Kučere (Dansone) dzimusi 1918. gada  1.aprīlī  „Strautnieku” mājās , kurā dzīvoja arī viņas vecāki Marija un Ernests Dansoni. Vecvecmāmiņa Marta mums ir uzrakstījusi atmiņu stāstījumu par savu dzīvi, viņas dzīve ir bijusi ļoti grūta, daudz strādājusi un bijusi ļoti stipra sieviete. Marta ir dzimusi vienā gadā ar Latviju un viņa ir atstājusi atmiņu krājumu. Kaut arī neesmu viņu saticis bet zinu ka mūsu ģimene ar viņiem lepojas.
Tuvojas Latvijas simtgade, daudziem cilvēkiem ir kāds stāsts stāstāms, arī mēs - Kārlis Jēcis un Gatis Kučers - gribam izstāstīt savu stāstu, kas mums ir svarīgs un interesants. Mēs esam brālēni, dzīvojam Balgales pagastā, un Balgales pagastā mūsu dzimta dzīvo jau sestajā paaudzē.


Saistītie faili


Darba autors
Kārlis Jēcis, Gatis Kučers

Skaties citus darbus

Silva Linarte

Silva Linarte Māksliniece, pedagoģe un novadpētniece Mēs izvēlējāmies Silvu Linarti, lai pastāstītu par viņas nozīmīgo ieguldījumu Daugavpils... Uzzināt vairāk »

Aivars Pelšs

Aivars Pelšs Zemnieks Mans tētis ir vienkāršs cilvēks. Viņš nebaidās darba vai grūtības. Viņš mīl... Uzzināt vairāk »

Kārlis Bērziņš

Kārlis Bērziņš Pensionārs Mēs izvēlējāmies stāstīt par Kārli Bērziņu, jo viņš ir mūsu vecvecāku paziņa. Uzzinot... Uzzināt vairāk »

Līga Kronberga

Līga Kronberga Pensionēta skolotāja, novadpētniece un patriote Es izvēlējos Līgu Kronbergu, jo lai gan viņa savā dzīvē ir daudz ko izdarījusi, atzinība ir... Uzzināt vairāk »

Vitolds  Šveiduks

Vitolds Šveiduks Metālizstrādājuma rūpnīcas direktors Par sava darba personību esam izvēlējušās sava laika izcilu Liepājas pilsētas... Uzzināt vairāk »

Jūlijs Lūsis

Jūlijs Lūsis Virvju vijējs Es izvēlējos savu vecvecvectēvu, jo es par viņu nekad nebiju dzirdējusi. Un mani ļoti ieinteresēja... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija