Marta un Reinholds Kučeri

Zemnieki

Mūsu vecvecmāmiņa Marta Kučere (Dansone) dzimusi 1918. gada  1.aprīlī  „Strautnieku” mājās , kurā dzīvoja arī viņas vecāki Marija un Ernests Dansoni. Vecvecmāmiņa Marta mums ir uzrakstījusi atmiņu stāstījumu par savu dzīvi, viņas dzīve ir bijusi ļoti grūta, daudz strādājusi un bijusi ļoti stipra sieviete. Marta ir dzimusi vienā gadā ar Latviju un viņa ir atstājusi atmiņu krājumu. Kaut arī neesmu viņu saticis bet zinu ka mūsu ģimene ar viņiem lepojas.
Tuvojas Latvijas simtgade, daudziem cilvēkiem ir kāds stāsts stāstāms, arī mēs - Kārlis Jēcis un Gatis Kučers - gribam izstāstīt savu stāstu, kas mums ir svarīgs un interesants. Mēs esam brālēni, dzīvojam Balgales pagastā, un Balgales pagastā mūsu dzimta dzīvo jau sestajā paaudzē.

Saistītie faili

Darba autors
Kārlis Jēcis, Gatis Kučers

Skaties citus darbus