X

Marta un Reinholds Kučeri

Zemnieki

Mūsu vecvecmāmiņa Marta Kučere (Dansone) dzimusi 1918. gada  1.aprīlī  „Strautnieku” mājās , kurā dzīvoja arī viņas vecāki Marija un Ernests Dansoni. Vecvecmāmiņa Marta mums ir uzrakstījusi atmiņu stāstījumu par savu dzīvi, viņas dzīve ir bijusi ļoti grūta, daudz strādājusi un bijusi ļoti stipra sieviete. Marta ir dzimusi vienā gadā ar Latviju un viņa ir atstājusi atmiņu krājumu. Kaut arī neesmu viņu saticis bet zinu ka mūsu ģimene ar viņiem lepojas.
Tuvojas Latvijas simtgade, daudziem cilvēkiem ir kāds stāsts stāstāms, arī mēs - Kārlis Jēcis un Gatis Kučers - gribam izstāstīt savu stāstu, kas mums ir svarīgs un interesants. Mēs esam brālēni, dzīvojam Balgales pagastā, un Balgales pagastā mūsu dzimta dzīvo jau sestajā paaudzē.


Saistītie faili


Darba autors
Kārlis Jēcis, Gatis Kučers

Skaties citus darbus

Verners Brāķeris

Verners Brāķeris Pensionēts skolotājs Verners Brāķeris ilgus gadus ir bijis fizikas skolotājs Talsos, viņš ir mācījis vairāku... Uzzināt vairāk »

Juris Raķis

Juris Raķis Gids, vēstures pētnieks, kolekcionārs Mēs izvēlējāmies veidot darbu par Juri Raķi, jo uzskatām, ka viņš ir viens no Liepājas... Uzzināt vairāk »

Māra Grāvele

Māra Grāvele pensionāre Katrs no mums ir Latvijas dārgums ar savu stāstu, kuru mēs uzzinām sarunājoties. Mans izvēlētais... Uzzināt vairāk »

Mārtiņš Birnis Mūzikas un pūšaminstrumentu pedagogs, orķestru diriģents un komponists Vēlos pastāstīt par šo mūziķi, jo plašākai Latvijas sabiedrībai Mārtiņ&scaron... Uzzināt vairāk »

Josifs Ročko

Josifs Ročko Vēsturnieks un muzeja veidotājs J. Ročko ir daudzpusīga persona, kuras galvenais dzīves darbs ir vēsturiskās atmiņas... Uzzināt vairāk »

Andris Linde

Andris Linde Mākslinieks- noformētājs, bijušais Suntažu vidusskolas skolotājs Ir svarīgi novērtēt cilvēkus un viņu paveikto darbu. Bieži vien cilvēki tiek novērtēti un... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija