X

Marta un Reinholds Kučeri

Zemnieki

Mūsu vecvecmāmiņa Marta Kučere (Dansone) dzimusi 1918. gada  1.aprīlī  „Strautnieku” mājās , kurā dzīvoja arī viņas vecāki Marija un Ernests Dansoni. Vecvecmāmiņa Marta mums ir uzrakstījusi atmiņu stāstījumu par savu dzīvi, viņas dzīve ir bijusi ļoti grūta, daudz strādājusi un bijusi ļoti stipra sieviete. Marta ir dzimusi vienā gadā ar Latviju un viņa ir atstājusi atmiņu krājumu. Kaut arī neesmu viņu saticis bet zinu ka mūsu ģimene ar viņiem lepojas.
Tuvojas Latvijas simtgade, daudziem cilvēkiem ir kāds stāsts stāstāms, arī mēs - Kārlis Jēcis un Gatis Kučers - gribam izstāstīt savu stāstu, kas mums ir svarīgs un interesants. Mēs esam brālēni, dzīvojam Balgales pagastā, un Balgales pagastā mūsu dzimta dzīvo jau sestajā paaudzē.


Saistītie faili


Darba autors
Kārlis Jēcis, Gatis Kučers

Skaties citus darbus

Aina Zvirbule

Aina Zvirbule Skolotāja Skolotāja visu savu darba mūžu veltījusi vienai profesijai un vienai darba vietai. Viņas audzināmo... Uzzināt vairāk »

Ilze  Dāve

Ilze Dāve Gaujienas Mūzikas un mākslas skolas direktore Ilzi Dāvi izvēlējos, jo viņa ir daudzpusīga un radoša personība Gaujienā. Viņa ir daudz... Uzzināt vairāk »

Aina Lakstīgala

Aina Lakstīgala Skolotāja Mēs izvēlējāmies rakstīt par Ainu Lakstīgalu, jo viņa ir mūsu vecvecāku paziņa un kaimiņiene.... Uzzināt vairāk »

Zigrīda Dirnēna

Zigrīda Dirnēna Pensionāre, ārste Stāsts ir par manu vecmāmiņu un viņas dzīves grūtībām un sasniegumiem. Uzzināt vairāk »

Silva Linarte

Silva Linarte Māksliniece, pedagoģe un novadpētniece Mēs izvēlējāmies Silvu Linarti, lai pastāstītu par viņas nozīmīgo ieguldījumu Daugavpils... Uzzināt vairāk »

Indulis Folkmanis

Indulis Folkmanis Tēlnieks Mans vectēvs, Indulis Folkmanis, ir tēlnieks. Viņš ir veidojis un piedalījies pieminekļu... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija