X

Marta un Reinholds Kučeri

Zemnieki

Mūsu vecvecmāmiņa Marta Kučere (Dansone) dzimusi 1918. gada  1.aprīlī  „Strautnieku” mājās , kurā dzīvoja arī viņas vecāki Marija un Ernests Dansoni. Vecvecmāmiņa Marta mums ir uzrakstījusi atmiņu stāstījumu par savu dzīvi, viņas dzīve ir bijusi ļoti grūta, daudz strādājusi un bijusi ļoti stipra sieviete. Marta ir dzimusi vienā gadā ar Latviju un viņa ir atstājusi atmiņu krājumu. Kaut arī neesmu viņu saticis bet zinu ka mūsu ģimene ar viņiem lepojas.
Tuvojas Latvijas simtgade, daudziem cilvēkiem ir kāds stāsts stāstāms, arī mēs - Kārlis Jēcis un Gatis Kučers - gribam izstāstīt savu stāstu, kas mums ir svarīgs un interesants. Mēs esam brālēni, dzīvojam Balgales pagastā, un Balgales pagastā mūsu dzimta dzīvo jau sestajā paaudzē.


Saistītie faili


Darba autors
Kārlis Jēcis, Gatis Kučers

Skaties citus darbus

Māra Grāvele

Māra Grāvele pensionāre Katrs no mums ir Latvijas dārgums ar savu stāstu, kuru mēs uzzinām sarunājoties. Mans izvēlētais... Uzzināt vairāk »

Jānis Jānis

Jānis Jānis Diriģents Jānis Lauris bija mans vec-vec-vectēvs, kurš aizvadīja 82 gadu garu mūžu kā diriģents un... Uzzināt vairāk »

Aldis Ločmelis

Aldis Ločmelis Zemnieks-uzņēmējs Aldis Ločmelis ir zemnieku saimniecības "Kotiņi" īpašnieks. Te ir dzimis, audzis un ir... Uzzināt vairāk »

Aina Lakstīgala

Aina Lakstīgala Skolotāja Mēs izvēlējāmies rakstīt par Ainu Lakstīgalu, jo viņa ir mūsu vecvecāku paziņa un kaimiņiene.... Uzzināt vairāk »

Ligita Pelnika

Ligita Pelnika Matemātikas skolotāja, Izvaltas pagasta jauniešu deju kopas "Rudņa" vadītāja Ligita Pelnika ir Krāslavas pamatskolas matemātikas skolotāja un Izvaltas pagasta jauniešu deju... Uzzināt vairāk »

Uldis Godainis

Uldis Godainis IT speciālists, mūziķis Šogad Latvijai paliek 100, tādēļ es nolēmu pajautāt savai ģimenei par viņu ieguldījumu... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija