X
Lūcija un Vitālijs  Rancāni

Lūcija un Vitālijs Rancāni

pašlaik pensionāri

„Nevis slinkojot un pūstot tautu labā godā ceļ’“ - šie Jura Alunāna vārdi nes sevī lielu nozīmi, jo, neko nedarot, neviens cilvēks vēl panākumus un atzinību nav guvis. Taču ir cilvēki, kuri ir darījuši daudz, bet par viņu nozīmi vēsturē neviens nerunā.

Es vēlos pastāstīt par tādiem cilvēkiem - saviem vecvecākiem - kuri nav slinkojuši un ar savu ieguldīto darbu ir spējuši padarīt savas apkaimes dzīvi labāku un interesantāku. Tieši šādi cilvēki ir valsts lielākā bagātība un vērtīgākā dāvana Latvijai simtgadē.

Aicinu jūs iepazīties ar manu vecvecāku devumu savai dzimtajai vietai, savam novadam.


Saistītie faili


Darba autors
Maija Laizāne

Skaties citus darbus

Amālija Pūtele

Amālija Pūtele Šuvēja Veidot darbu par Amāliju izlēmu, jo es viņu varētu saukt par savu vecvecmāmiņu, kaut arī man ar... Uzzināt vairāk »

Vitolds  Šveiduks

Vitolds Šveiduks Metālizstrādājuma rūpnīcas direktors Par sava darba personību esam izvēlējušās sava laika izcilu Liepājas pilsētas... Uzzināt vairāk »

Laimdota Mustermane

Laimdota Mustermane Savā laikā bija skolotāja Es izvēlējos rakstīts dzīvesstāstu par savu vecvecmāmiņu Laimdotu Mustermani, jo viņa bija... Uzzināt vairāk »

Lūcija Preise

Lūcija Preise Vienkārša dzimteni mīloša latviete Mēs gribam pastāstīt par Lūciju Preisi – vienkāršu latvieti, kuras mūža 15 gadi... Uzzināt vairāk »

Agris Robežnieks

Agris Robežnieks NBS Sauszemes spēku kājnieku brigādes komandieris Skolotāja uzaicināja mani piedalīties konkursā, un es izvēlējos rakstīt par savu tēti. Es viņu... Uzzināt vairāk »

Mārtiņš Birnis Mūzikas un pūšaminstrumentu pedagogs, orķestru diriģents un komponists Vēlos pastāstīt par šo mūziķi, jo plašākai Latvijas sabiedrībai Mārtiņ&scaron... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija