X
Lūcija un Vitālijs  Rancāni

Lūcija un Vitālijs Rancāni

pašlaik pensionāri

„Nevis slinkojot un pūstot tautu labā godā ceļ’“ - šie Jura Alunāna vārdi nes sevī lielu nozīmi, jo, neko nedarot, neviens cilvēks vēl panākumus un atzinību nav guvis. Taču ir cilvēki, kuri ir darījuši daudz, bet par viņu nozīmi vēsturē neviens nerunā.

Es vēlos pastāstīt par tādiem cilvēkiem - saviem vecvecākiem - kuri nav slinkojuši un ar savu ieguldīto darbu ir spējuši padarīt savas apkaimes dzīvi labāku un interesantāku. Tieši šādi cilvēki ir valsts lielākā bagātība un vērtīgākā dāvana Latvijai simtgadē.

Aicinu jūs iepazīties ar manu vecvecāku devumu savai dzimtajai vietai, savam novadam.


Saistītie faili


Darba autors
Maija Laizāne

Skaties citus darbus

Sergejs Ahmaduļins

Sergejs Ahmaduļins Zemessargs un boksa treneris Sergejs Ahmaduļins ir dienējis Nacionālajos bruņotajos spēkos. Piedalījies vairākās... Uzzināt vairāk »

Astrīda Petaško

Astrīda Petaško Pedagoģe un logopēde Ejot garām mūsu skolas vēstures foto galerijai un viesojoties skolas muzejā, mūsu uzmanību... Uzzināt vairāk »

Austra Pumpure

Austra Pumpure Dziesminiece un ģitārskolotāja Austra bija viena no lieliskākajām personām Kurzemē. Mīlēja bērnus un bērni mīlēja viņu.... Uzzināt vairāk »

Staņislava Kalniņa

Staņislava Kalniņa Skolotāja un koru vadītāja Es šo cilvēku izvēlējos tāpēc, ka vairāk kā 7 gadus dziedāju Staņislavas Kalniņas... Uzzināt vairāk »

Juris Raķis

Juris Raķis Gids, vēstures pētnieks, kolekcionārs Mēs izvēlējāmies veidot darbu par Juri Raķi, jo uzskatām, ka viņš ir viens no Liepājas... Uzzināt vairāk »

Mārtiņš Birnis Mūzikas un pūšaminstrumentu pedagogs, orķestru diriģents un komponists Vēlos pastāstīt par šo mūziķi, jo plašākai Latvijas sabiedrībai Mārtiņ&scaron... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija