X
Lūcija un Vitālijs  Rancāni

Lūcija un Vitālijs Rancāni

pašlaik pensionāri

„Nevis slinkojot un pūstot tautu labā godā ceļ’“ - šie Jura Alunāna vārdi nes sevī lielu nozīmi, jo, neko nedarot, neviens cilvēks vēl panākumus un atzinību nav guvis. Taču ir cilvēki, kuri ir darījuši daudz, bet par viņu nozīmi vēsturē neviens nerunā.

Es vēlos pastāstīt par tādiem cilvēkiem - saviem vecvecākiem - kuri nav slinkojuši un ar savu ieguldīto darbu ir spējuši padarīt savas apkaimes dzīvi labāku un interesantāku. Tieši šādi cilvēki ir valsts lielākā bagātība un vērtīgākā dāvana Latvijai simtgadē.

Aicinu jūs iepazīties ar manu vecvecāku devumu savai dzimtajai vietai, savam novadam.


Saistītie faili


Darba autors
Maija Laizāne

Skaties citus darbus

Uldis Godainis

Uldis Godainis IT speciālists, mūziķis Šogad Latvijai paliek 100, tādēļ es nolēmu pajautāt savai ģimenei par viņu ieguldījumu... Uzzināt vairāk »

Aleksandrs Vasiļevskis

Aleksandrs Vasiļevskis Kordiriģents Izvēlējos šo cilvēku, jo mana ikdiena arī saistās ar mūziku. Labprāt apmeklēju kori un... Uzzināt vairāk »

Velta Kaņepēja

Velta Kaņepēja Pensionāre Veltu Kaņepēju izvēlējāmies, jo personīgi pazīstam (viņa ir mūsu Omīte). Esam daudz... Uzzināt vairāk »

Aina Lakstīgala

Aina Lakstīgala Skolotāja Mēs izvēlējāmies rakstīt par Ainu Lakstīgalu, jo viņa ir mūsu vecvecāku paziņa un kaimiņiene.... Uzzināt vairāk »

Ineta Amoliņa

Ineta Amoliņa Vēstures skolotāja, novadpētniece, gide Kocēnu novadā viens no ievērojamākajiem dārgumiem ir Valmieras Valsts ģimnāzijas vēstures... Uzzināt vairāk »

Astrīda Petaško

Astrīda Petaško Pedagoģe un logopēde Ejot garām mūsu skolas vēstures foto galerijai un viesojoties skolas muzejā, mūsu uzmanību... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija