X
Lūcija un Vitālijs  Rancāni

Lūcija un Vitālijs Rancāni

pašlaik pensionāri

„Nevis slinkojot un pūstot tautu labā godā ceļ’“ - šie Jura Alunāna vārdi nes sevī lielu nozīmi, jo, neko nedarot, neviens cilvēks vēl panākumus un atzinību nav guvis. Taču ir cilvēki, kuri ir darījuši daudz, bet par viņu nozīmi vēsturē neviens nerunā.

Es vēlos pastāstīt par tādiem cilvēkiem - saviem vecvecākiem - kuri nav slinkojuši un ar savu ieguldīto darbu ir spējuši padarīt savas apkaimes dzīvi labāku un interesantāku. Tieši šādi cilvēki ir valsts lielākā bagātība un vērtīgākā dāvana Latvijai simtgadē.

Aicinu jūs iepazīties ar manu vecvecāku devumu savai dzimtajai vietai, savam novadam.


Saistītie faili


Darba autors
Maija Laizāne

Skaties citus darbus

Lavīze Pūce-Aldzere

Lavīze Pūce-Aldzere Vieglatlēte, trenere Mans novada dārgums ir mana ģimene, bet šoreiz es izvēlējos rakstīt par manu vecvecmāmiņu... Uzzināt vairāk »

Edīte Pagraba

Edīte Pagraba Pensionējusies matemātikas skolotāja Skolotājs ir cilvēks, kas pilnveido skolēnu kā pilnvērtīgu sabiedrības locekli, mācot viņam... Uzzināt vairāk »

Solveiga Pētersone

Solveiga Pētersone Folkloras skolotāja Mūsu Latvijas dārgums ir Solveiga Pētersone, jo viņa ir tā, kura vēl joprojām izkopj ... Uzzināt vairāk »

Arnolds Treide

Arnolds Treide Politiski represētais un bijušais Liepājas Politiski represēto kluba priekšsēdētājs. Šobrīd ir kluba dalībnieks. No 1957. līdz 1986.gadam motoru atslēdznieku brigadieris Liepājā. Mēs izvēlējāmies rakstīt par Arnoldu Treidi, jo: - Viņš bija izsūtīts 16 gadus un,... Uzzināt vairāk »

Genovefa Barkovska

Genovefa Barkovska Vēsturniece Genovefa Barkovska ir ļoti aktīva Latvijas pilsone visas savas dzīves garumā: vēsturniece,... Uzzināt vairāk »

Artūrs Veckalniņš

Artūrs Veckalniņš Latviešu strēlnieks, Zaļās Artura grupas vadonis un komandieris, vēlāk 9.Madonas aizsargu pulka komandieris Šis cilvēks-dārgums ir no manas dzimtas, precīzāk mans vecvecvectēvs un es vēlējos viņa... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija