X
Ligita Pelnika

Ligita Pelnika

Matemātikas skolotāja, Izvaltas pagasta jauniešu deju kopas "Rudņa" vadītāja

Ligita Pelnika ir Krāslavas pamatskolas matemātikas skolotāja un Izvaltas pagasta jauniešu deju kolektīva "Rudņa" vadītāja. Mēs uzskatām, ka mūsu klases audzinātāja ir Krāslavas novada, Latgales un pat Latvijas lepnums, jo ir unikāla skolotāja, radoša tautas deju kolektīva vadītāja 35 gadu garumā un par saviem nopelniem ir saņēmusi goda titulu "Gada novadnieks-2011".


Saistītie failiDarba autors
Faustina Podjavo un Eva Marhileviča

Skaties citus darbus

Aleksandrs Stepanovs

Aleksandrs Stepanovs Gaisa Spēku komandieris, pulkveižleitnants Es izvēlējos veidot projektu par Aleksandru Stepanovu, jo, manuprāt, tā ir spoža personība.... Uzzināt vairāk »

Verners Brāķeris

Verners Brāķeris Pensionēts skolotājs Verners Brāķeris ilgus gadus ir bijis fizikas skolotājs Talsos, viņš ir mācījis vairāku... Uzzināt vairāk »

Aleksandrs Vasiļevskis

Aleksandrs Vasiļevskis Kordiriģents Izvēlējos šo cilvēku, jo mana ikdiena arī saistās ar mūziku. Labprāt apmeklēju kori un... Uzzināt vairāk »

Sergejs Ahmaduļins

Sergejs Ahmaduļins Zemessargs un boksa treneris Sergejs Ahmaduļins ir dienējis Nacionālajos bruņotajos spēkos. Piedalījies vairākās... Uzzināt vairāk »

Astrīda Petaško

Astrīda Petaško Pedagoģe un logopēde Ejot garām mūsu skolas vēstures foto galerijai un viesojoties skolas muzejā, mūsu uzmanību... Uzzināt vairāk »

Staņislava Kalniņa

Staņislava Kalniņa Skolotāja un koru vadītāja Es šo cilvēku izvēlējos tāpēc, ka vairāk kā 7 gadus dziedāju Staņislavas Kalniņas... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija