X
Ligita Pelnika

Ligita Pelnika

Matemātikas skolotāja, Izvaltas pagasta jauniešu deju kopas "Rudņa" vadītāja

Ligita Pelnika ir Krāslavas pamatskolas matemātikas skolotāja un Izvaltas pagasta jauniešu deju kolektīva "Rudņa" vadītāja. Mēs uzskatām, ka mūsu klases audzinātāja ir Krāslavas novada, Latgales un pat Latvijas lepnums, jo ir unikāla skolotāja, radoša tautas deju kolektīva vadītāja 35 gadu garumā un par saviem nopelniem ir saņēmusi goda titulu "Gada novadnieks-2011".


Saistītie failiDarba autors
Faustina Podjavo un Eva Marhileviča

Skaties citus darbus

Aleksandrs Vasiļevskis

Aleksandrs Vasiļevskis Kordiriģents Izvēlējos šo cilvēku, jo mana ikdiena arī saistās ar mūziku. Labprāt apmeklēju kori un... Uzzināt vairāk »

Pokromoviču ģimene

Pokromoviču ģimene Dzimtas apraksts Mana dzimta ir daļa no manis, daļa no valsts, daļa no vēstures. Autors vēlējās uzzināt vairāk... Uzzināt vairāk »

Marta un Reinholds Kučeri Zemnieki Mūsu vecvecmāmiņa Marta Kučere (Dansone) dzimusi 1918. gada  1.aprīlī ... Uzzināt vairāk »

Staņislavs Prikulis

Staņislavs Prikulis Priesteris Staņislavs Prikulis, Baltinavas katoļu baznīcas priesteris, aktīvs gaidu un skautu kustības... Uzzināt vairāk »

Verners Brāķeris

Verners Brāķeris Pensionēts skolotājs Verners Brāķeris ilgus gadus ir bijis fizikas skolotājs Talsos, viņš ir mācījis vairāku... Uzzināt vairāk »

Alma Kāle

Alma Kāle Gaviezes pagasta senlietu krātuves veidotāja un ilggadējā tās vadītāja Es vēlos pastāstīt par savu vecmāmiņu Almu Kāli. Viņas mūžs ir tik bagāts un krāsains kā... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija