X
Ligita Pelnika

Ligita Pelnika

Matemātikas skolotāja, Izvaltas pagasta jauniešu deju kopas "Rudņa" vadītāja

Ligita Pelnika ir Krāslavas pamatskolas matemātikas skolotāja un Izvaltas pagasta jauniešu deju kolektīva "Rudņa" vadītāja. Mēs uzskatām, ka mūsu klases audzinātāja ir Krāslavas novada, Latgales un pat Latvijas lepnums, jo ir unikāla skolotāja, radoša tautas deju kolektīva vadītāja 35 gadu garumā un par saviem nopelniem ir saņēmusi goda titulu "Gada novadnieks-2011".


Saistītie failiDarba autors
Faustina Podjavo un Eva Marhileviča

Skaties citus darbus

Vija Valdmane

Vija Valdmane Ārlavas pansijas darbiniece Es izvēlējos pastāstīt par Viju Valdmani, jo viņa savu darbu dara profesionāli, bet ar sirsnību un... Uzzināt vairāk »

Austra Pumpure

Austra Pumpure Dziesminiece un ģitārskolotāja Austra bija viena no lieliskākajām personām Kurzemē. Mīlēja bērnus un bērni mīlēja viņu.... Uzzināt vairāk »

Pokromoviču ģimene

Pokromoviču ģimene Dzimtas apraksts Mana dzimta ir daļa no manis, daļa no valsts, daļa no vēstures. Autors vēlējās uzzināt vairāk... Uzzināt vairāk »

Juris Raķis

Juris Raķis Gids, vēstures pētnieks, kolekcionārs Mēs izvēlējāmies veidot darbu par Juri Raķi, jo uzskatām, ka viņš ir viens no Liepājas... Uzzināt vairāk »

Aldis Ločmelis

Aldis Ločmelis Zemnieks-uzņēmējs Aldis Ločmelis ir zemnieku saimniecības "Kotiņi" īpašnieks. Te ir dzimis, audzis un ir... Uzzināt vairāk »

Asma Greidiņa

Asma Greidiņa Pensionāre Asma Greidiņa ir mana vecmāmiņa un Cesvaines lauku teritorijas apdzīvotajā vietā Kraukļos... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija