X
Lavīze Pūce-Aldzere

Lavīze Pūce-Aldzere

Vieglatlēte, trenere

Mans novada dārgums ir mana ģimene, bet šoreiz es izvēlējos rakstīt par manu vecvecmāmiņu Lavīzi Pūci Aldzeri. Es izvēlējos par Lavīzi rakstīt, ne tikai tāpēc, ka viņa ir mans piemērs vieglatlētikā, jo es pati arī nodarbojos ar vieglatlētiku, bet arī viņa iedvesmo un motivē visus nepadoties, cīnīties līdz galam. Esmu ļoti lepna un priecīga, ka Lavīze ir mans ģimenes loceklis un man bija iespēja satikt viņu, kaut arī biju ļoti maziņa.  Lavīze vienmēr ir bijusi ģimenes cilvēks, kā stāstīja mana mamma un vecmāmiņa, Lavīze bija smaidīga un laipna pret visiem ar neiztrūkstošu humora devu. Mēs Lavīzi vienmēr atceramies, kā labsirdīgu, mīlošu un sirsnīgu cilvēku, kurš, nežēlojot spēkus, spēja visai pasaulei pierādīt, ka Latvijā ir spēcīgi sportisti. Vecvecmāmiņa vienmēr būs mans piemērs.


Saistītie faili


Darba autors
Aleksa Pūce

Skaties citus darbus

Verners Brāķeris

Verners Brāķeris Pensionēts skolotājs Verners Brāķeris ilgus gadus ir bijis fizikas skolotājs Talsos, viņš ir mācījis vairāku... Uzzināt vairāk »

Aleksandrs Vasiļevskis

Aleksandrs Vasiļevskis Kordiriģents Izvēlējos šo cilvēku, jo mana ikdiena arī saistās ar mūziku. Labprāt apmeklēju kori un... Uzzināt vairāk »

Velta Kaņepēja

Velta Kaņepēja Pensionāre Veltu Kaņepēju izvēlējāmies, jo personīgi pazīstam (viņa ir mūsu Omīte). Esam daudz... Uzzināt vairāk »

Andris Linde

Andris Linde Mākslinieks- noformētājs, bijušais Suntažu vidusskolas skolotājs Ir svarīgi novērtēt cilvēkus un viņu paveikto darbu. Bieži vien cilvēki tiek novērtēti un... Uzzināt vairāk »

Elza Zariņa

Elza Zariņa Keramiķe Šī māksliniece ir manas vecvecmāmiņas māsa, kura visa mūža darba mantojumu ir atstājusi... Uzzināt vairāk »

Astrīda Červinska

Astrīda Červinska Autobusa kasiere Mēs izvēlējāmies Astrīdi Červinsku, jo viņa mūsu ģimenei ir ļoti nozīmīga, rādot paraugu par... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija