X
Lavīze Pūce-Aldzere

Lavīze Pūce-Aldzere

Vieglatlēte, trenere

Mans novada dārgums ir mana ģimene, bet šoreiz es izvēlējos rakstīt par manu vecvecmāmiņu Lavīzi Pūci Aldzeri. Es izvēlējos par Lavīzi rakstīt, ne tikai tāpēc, ka viņa ir mans piemērs vieglatlētikā, jo es pati arī nodarbojos ar vieglatlētiku, bet arī viņa iedvesmo un motivē visus nepadoties, cīnīties līdz galam. Esmu ļoti lepna un priecīga, ka Lavīze ir mans ģimenes loceklis un man bija iespēja satikt viņu, kaut arī biju ļoti maziņa.  Lavīze vienmēr ir bijusi ģimenes cilvēks, kā stāstīja mana mamma un vecmāmiņa, Lavīze bija smaidīga un laipna pret visiem ar neiztrūkstošu humora devu. Mēs Lavīzi vienmēr atceramies, kā labsirdīgu, mīlošu un sirsnīgu cilvēku, kurš, nežēlojot spēkus, spēja visai pasaulei pierādīt, ka Latvijā ir spēcīgi sportisti. Vecvecmāmiņa vienmēr būs mans piemērs.


Saistītie faili


Darba autors
Aleksa Pūce

Skaties citus darbus

Staņislava Kalniņa

Staņislava Kalniņa Skolotāja un koru vadītāja Es šo cilvēku izvēlējos tāpēc, ka vairāk kā 7 gadus dziedāju Staņislavas Kalniņas... Uzzināt vairāk »

Aloizijs Broks

Aloizijs Broks Garīdznieks, skolu direktors un tulkotājs Aloizijs Broks ir Latvijas un Aglonas dārgums, jo ir veicinājis novada uzplaukumu - izveidojis 2... Uzzināt vairāk »

Skaidrīte Feldmane

Skaidrīte Feldmane Bijusi grāmatvede un brigadiere lopkopībā Izvēlētā persona, par kuru esmu izvēlējusies veidot šo mājaslapu, ir mana vecmamma... Uzzināt vairāk »

Artūrs Veckalniņš

Artūrs Veckalniņš Latviešu strēlnieks, Zaļās Artura grupas vadonis un komandieris, vēlāk 9.Madonas aizsargu pulka komandieris Šis cilvēks-dārgums ir no manas dzimtas, precīzāk mans vecvecvectēvs un es vēlējos viņa... Uzzināt vairāk »

Anna Jesemčika

Anna Jesemčika Viesdocente (Mg.oec.), ekonomiste, grāmatvede, zvērināta revidente Mēs izvēlējāmies zvērinātu revidentu, viesdocentu Ekonomikas un sabiedrības attīstības... Uzzināt vairāk »

Silvija Stivriņa

Silvija Stivriņa Mūzikas skolotāja Mēs izvēlējāmies popularizēt mūsu mūzikas skolotājas Silvijas Stivriņas veikumu, jo viņa... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija