X
Lavīze Pūce-Aldzere

Lavīze Pūce-Aldzere

Vieglatlēte, trenere

Mans novada dārgums ir mana ģimene, bet šoreiz es izvēlējos rakstīt par manu vecvecmāmiņu Lavīzi Pūci Aldzeri. Es izvēlējos par Lavīzi rakstīt, ne tikai tāpēc, ka viņa ir mans piemērs vieglatlētikā, jo es pati arī nodarbojos ar vieglatlētiku, bet arī viņa iedvesmo un motivē visus nepadoties, cīnīties līdz galam. Esmu ļoti lepna un priecīga, ka Lavīze ir mans ģimenes loceklis un man bija iespēja satikt viņu, kaut arī biju ļoti maziņa.  Lavīze vienmēr ir bijusi ģimenes cilvēks, kā stāstīja mana mamma un vecmāmiņa, Lavīze bija smaidīga un laipna pret visiem ar neiztrūkstošu humora devu. Mēs Lavīzi vienmēr atceramies, kā labsirdīgu, mīlošu un sirsnīgu cilvēku, kurš, nežēlojot spēkus, spēja visai pasaulei pierādīt, ka Latvijā ir spēcīgi sportisti. Vecvecmāmiņa vienmēr būs mans piemērs.


Saistītie faili


Darba autors
Aleksa Pūce

Skaties citus darbus

Silvija Stivriņa

Silvija Stivriņa Mūzikas skolotāja Mēs izvēlējāmies popularizēt mūsu mūzikas skolotājas Silvijas Stivriņas veikumu, jo viņa... Uzzināt vairāk »

Solveiga Pētersone

Solveiga Pētersone Folkloras skolotāja Mūsu Latvijas dārgums ir Solveiga Pētersone, jo viņa ir tā, kura vēl joprojām izkopj ... Uzzināt vairāk »

Biruta Zvaigznīte

Biruta Zvaigznīte Pensionāre, grāmatu autore Biruta Zvaigznīte - sava novada patriote, pētījusi, izzinājusi, aprakstījusi savās grāmatās sava... Uzzināt vairāk »

Auguste Eglentāle

Auguste Eglentāle Pavāre Auguste Eglentāle (dzimusi 1883. gada 9. februārī, mirusi 1967. gada 11. maijā) ir atstājusi... Uzzināt vairāk »

Kārlis Bērziņš

Kārlis Bērziņš Pensionārs Mēs izvēlējāmies stāstīt par Kārli Bērziņu, jo viņš ir mūsu vecvecāku paziņa. Uzzinot... Uzzināt vairāk »

Ligita Šreibere

Ligita Šreibere Mūzikas skolas skolotāja un folkloras kopas Mēs izvēlējāmies taisīt projektu tieši par šo cilvēku, jo viņa tiešām ir... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija