X
Lavīze Pūce-Aldzere

Lavīze Pūce-Aldzere

Vieglatlēte, trenere

Mans novada dārgums ir mana ģimene, bet šoreiz es izvēlējos rakstīt par manu vecvecmāmiņu Lavīzi Pūci Aldzeri. Es izvēlējos par Lavīzi rakstīt, ne tikai tāpēc, ka viņa ir mans piemērs vieglatlētikā, jo es pati arī nodarbojos ar vieglatlētiku, bet arī viņa iedvesmo un motivē visus nepadoties, cīnīties līdz galam. Esmu ļoti lepna un priecīga, ka Lavīze ir mans ģimenes loceklis un man bija iespēja satikt viņu, kaut arī biju ļoti maziņa.  Lavīze vienmēr ir bijusi ģimenes cilvēks, kā stāstīja mana mamma un vecmāmiņa, Lavīze bija smaidīga un laipna pret visiem ar neiztrūkstošu humora devu. Mēs Lavīzi vienmēr atceramies, kā labsirdīgu, mīlošu un sirsnīgu cilvēku, kurš, nežēlojot spēkus, spēja visai pasaulei pierādīt, ka Latvijā ir spēcīgi sportisti. Vecvecmāmiņa vienmēr būs mans piemērs.


Saistītie faili


Darba autors
Aleksa Pūce

Skaties citus darbus

Pokromoviču ģimene

Pokromoviču ģimene Dzimtas apraksts Mana dzimta ir daļa no manis, daļa no valsts, daļa no vēstures. Autors vēlējās uzzināt vairāk... Uzzināt vairāk »

Staņislava Kalniņa

Staņislava Kalniņa Skolotāja un koru vadītāja Es šo cilvēku izvēlējos tāpēc, ka vairāk kā 7 gadus dziedāju Staņislavas Kalniņas... Uzzināt vairāk »

Alma Kāle

Alma Kāle Gaviezes pagasta senlietu krātuves veidotāja un ilggadējā tās vadītāja Es vēlos pastāstīt par savu vecmāmiņu Almu Kāli. Viņas mūžs ir tik bagāts un krāsains kā... Uzzināt vairāk »

Jānis Jānis

Jānis Jānis Diriģents Jānis Lauris bija mans vec-vec-vectēvs, kurš aizvadīja 82 gadu garu mūžu kā diriģents un... Uzzināt vairāk »

Vija Valdmane

Vija Valdmane Ārlavas pansijas darbiniece Es izvēlējos pastāstīt par Viju Valdmani, jo viņa savu darbu dara profesionāli, bet ar sirsnību un... Uzzināt vairāk »

Josifs Ročko

Josifs Ročko Vēsturnieks un muzeja veidotājs J. Ročko ir daudzpusīga persona, kuras galvenais dzīves darbs ir vēsturiskās atmiņas... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija