X
Lavīze Pūce-Aldzere

Lavīze Pūce-Aldzere

Vieglatlēte, trenere

Mans novada dārgums ir mana ģimene, bet šoreiz es izvēlējos rakstīt par manu vecvecmāmiņu Lavīzi Pūci Aldzeri. Es izvēlējos par Lavīzi rakstīt, ne tikai tāpēc, ka viņa ir mans piemērs vieglatlētikā, jo es pati arī nodarbojos ar vieglatlētiku, bet arī viņa iedvesmo un motivē visus nepadoties, cīnīties līdz galam. Esmu ļoti lepna un priecīga, ka Lavīze ir mans ģimenes loceklis un man bija iespēja satikt viņu, kaut arī biju ļoti maziņa.  Lavīze vienmēr ir bijusi ģimenes cilvēks, kā stāstīja mana mamma un vecmāmiņa, Lavīze bija smaidīga un laipna pret visiem ar neiztrūkstošu humora devu. Mēs Lavīzi vienmēr atceramies, kā labsirdīgu, mīlošu un sirsnīgu cilvēku, kurš, nežēlojot spēkus, spēja visai pasaulei pierādīt, ka Latvijā ir spēcīgi sportisti. Vecvecmāmiņa vienmēr būs mans piemērs.


Saistītie faili


Darba autors
Aleksa Pūce

Skaties citus darbus

Josifs Ročko

Josifs Ročko Vēsturnieks Josifs Ročko ir ļoti interesants cilvēks, kurš ir ebreju vestures glabatājs Latgalē. Uzzināt vairāk »

Ernests Laumanis

Ernests Laumanis Latvijas armijas karavīrs, leģionārs, politiski represētais, Latvijas patriots Ernests Laumanis ir Katrīnas Ližbovskas vecvectēvs. Pie darba autores vecmāmiņas Brigitas... Uzzināt vairāk »

Juris Raķis

Juris Raķis Gids, vēstures pētnieks, kolekcionārs Mēs izvēlējāmies veidot darbu par Juri Raķi, jo uzskatām, ka viņš ir viens no Liepājas... Uzzināt vairāk »

Aivars Pelšs

Aivars Pelšs Zemnieks Mans tētis ir vienkāršs cilvēks. Viņš nebaidās darba vai grūtības. Viņš mīl... Uzzināt vairāk »

Mārtiņš Birnis Mūzikas un pūšaminstrumentu pedagogs, orķestru diriģents un komponists Vēlos pastāstīt par šo mūziķi, jo plašākai Latvijas sabiedrībai Mārtiņ&scaron... Uzzināt vairāk »

Alma Kāle

Alma Kāle Gaviezes pagasta senlietu krātuves veidotāja un ilggadējā tās vadītāja Es vēlos pastāstīt par savu vecmāmiņu Almu Kāli. Viņas mūžs ir tik bagāts un krāsains kā... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija