X
Jānis Jānis

Jānis Jānis

Diriģents

Jānis Lauris bija mans vec-vec-vectēvs, kurš aizvadīja 82 gadu garu mūžu kā diriģents un aktīvs sabiedrisks darbinieks. Arī sirmā vecumā cītīgi apmeklējis kora mēģinājumus. Nav daudz cilvēku, kas, neskatoties ne uz ko, tomēr piepilda savus sapņus. Par nopelniem Latvijas labā kļuvis par Triju zvaigžņu ordeņa virsnieku. Manuprāt, tieši no viņa mana ģimene mantojusi mīlestību pret mūziku. Viņš ir Latvijas dārgums!


Saistītie faili

Citas saites


Darba autors
Marta Laure

Skaties citus darbus

Rasma Tipa

Rasma Tipa Pensionāre Es izvēlējos stāstīt par savu vecmammu - Rasmu Tipu. Neskatoties uz to, ka viņa tika deportēta uz... Uzzināt vairāk »

Astrīda Petaško

Astrīda Petaško Pedagoģe un logopēde Ejot garām mūsu skolas vēstures foto galerijai un viesojoties skolas muzejā, mūsu uzmanību... Uzzināt vairāk »

Solveiga Pētersone

Solveiga Pētersone Folkloras skolotāja Mūsu Latvijas dārgums ir Solveiga Pētersone, jo viņa ir tā, kura vēl joprojām izkopj ... Uzzināt vairāk »

Aina Zvirbule

Aina Zvirbule Skolotāja Skolotāja visu savu darba mūžu veltījusi vienai profesijai un vienai darba vietai. Viņas audzināmo... Uzzināt vairāk »

Sergejs Ahmaduļins

Sergejs Ahmaduļins Zemessargs un boksa treneris Sergejs Ahmaduļins ir dienējis Nacionālajos bruņotajos spēkos. Piedalījies vairākās... Uzzināt vairāk »

Dzintars Tīds

Dzintars Tīds Veterinārārsts Manuprāt, mēs visi esam kā mazi, katra novada dārgumiņi. Toties ir atsevišķi cilvēki, kas... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija