X
Jānis Gustsons

Jānis Gustsons

Ugunsdzēsējs, izmeklētājs, izpletņlēcējs

Es izvēlējos savu vectēvu - Jāni Gustonu, jo viņš ir mūsu dzimtas paraugs. Viņa personība, viņa dzīvesgājums, darbi un stāsti par tiem vienmēr radījuši interesi. Informāciju ieguvu, klausoties vectēva stāstījumos, kā arī pētot viņa saglabātos materiālus. Apskatīju avīžu un žurnālu rakstus, pasniegtos apbalvojumus, tāpat pētīju paša ģimenes un vectēva uzkrātos foto un video materiālus.

Saistītie faili


Darba autors
Emīls Ralfs Zagorskis

Skaties citus darbus

Ilona Saverasa

Ilona Saverasa Skolotāja Ilona Saverasa ir vienkārša sieviete no Burtniekiem. Tomēr viņa veic lielisku un ļoti... Uzzināt vairāk »

Ineta Amoliņa

Ineta Amoliņa Vēstures skolotāja, novadpētniece, gide Kocēnu novadā viens no ievērojamākajiem dārgumiem ir Valmieras Valsts ģimnāzijas vēstures... Uzzināt vairāk »

Staņislavs Prikulis

Staņislavs Prikulis Priesteris Staņislavs Prikulis, Baltinavas katoļu baznīcas priesteris, aktīvs gaidu un skautu kustības... Uzzināt vairāk »

Uldis  Jaunzemis

Uldis Jaunzemis Zemnieku saimniecības īpašnieks Izvēlējos šo cilvēku, jo uzskatu, ka vienkārši cilvēki veido kaut ko lielu, tik lielu... Uzzināt vairāk »

Daina Sirmā

Daina Sirmā Dzejniece un skolotāja Daina Sirmā, manuprāt, ir izcila personība. Dzirdēju daudzu skolotāju un skolēnu pozitīvās... Uzzināt vairāk »

Valda Dorša

Valda Dorša Skolotāja Es izvēlējos rakstīt par skolotāju Valdu Doršu, jo viņa ir ieguldījusi 55 gadus skolā kā... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija