X
Jānis Gustsons

Jānis Gustsons

Ugunsdzēsējs, izmeklētājs, izpletņlēcējs

Es izvēlējos savu vectēvu - Jāni Gustonu, jo viņš ir mūsu dzimtas paraugs. Viņa personība, viņa dzīvesgājums, darbi un stāsti par tiem vienmēr radījuši interesi. Informāciju ieguvu, klausoties vectēva stāstījumos, kā arī pētot viņa saglabātos materiālus. Apskatīju avīžu un žurnālu rakstus, pasniegtos apbalvojumus, tāpat pētīju paša ģimenes un vectēva uzkrātos foto un video materiālus.

Saistītie faili


Darba autors
Emīls Ralfs Zagorskis

Skaties citus darbus

Astrīda Červinska

Astrīda Červinska Autobusa kasiere Mēs izvēlējāmies Astrīdi Červinsku, jo viņa mūsu ģimenei ir ļoti nozīmīga, rādot paraugu par... Uzzināt vairāk »

Ligita Šreibere

Ligita Šreibere Mūzikas skolas skolotāja un folkloras kopas Mēs izvēlējāmies taisīt projektu tieši par šo cilvēku, jo viņa tiešām ir... Uzzināt vairāk »

Aleksandrs Vasiļevskis

Aleksandrs Vasiļevskis Kordiriģents Izvēlējos šo cilvēku, jo mana ikdiena arī saistās ar mūziku. Labprāt apmeklēju kori un... Uzzināt vairāk »

Amālija Pūtele

Amālija Pūtele Šuvēja Veidot darbu par Amāliju izlēmu, jo es viņu varētu saukt par savu vecvecmāmiņu, kaut arī man ar... Uzzināt vairāk »

Mārtiņš Birnis Mūzikas un pūšaminstrumentu pedagogs, orķestru diriģents un komponists Vēlos pastāstīt par šo mūziķi, jo plašākai Latvijas sabiedrībai Mārtiņ&scaron... Uzzināt vairāk »

Silvija Stivriņa

Silvija Stivriņa Mūzikas skolotāja Mēs izvēlējāmies popularizēt mūsu mūzikas skolotājas Silvijas Stivriņas veikumu, jo viņa... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija