X
Jānis Gustsons

Jānis Gustsons

Ugunsdzēsējs, izmeklētājs, izpletņlēcējs

Es izvēlējos savu vectēvu - Jāni Gustonu, jo viņš ir mūsu dzimtas paraugs. Viņa personība, viņa dzīvesgājums, darbi un stāsti par tiem vienmēr radījuši interesi. Informāciju ieguvu, klausoties vectēva stāstījumos, kā arī pētot viņa saglabātos materiālus. Apskatīju avīžu un žurnālu rakstus, pasniegtos apbalvojumus, tāpat pētīju paša ģimenes un vectēva uzkrātos foto un video materiālus.

Saistītie faili


Darba autors
Emīls Ralfs Zagorskis

Skaties citus darbus

Marta un Reinholds Kučeri Zemnieki Mūsu vecvecmāmiņa Marta Kučere (Dansone) dzimusi 1918. gada  1.aprīlī ... Uzzināt vairāk »

Edīte Pagraba

Edīte Pagraba Pensionējusies matemātikas skolotāja Skolotājs ir cilvēks, kas pilnveido skolēnu kā pilnvērtīgu sabiedrības locekli, mācot viņam... Uzzināt vairāk »

Sergejs Ahmaduļins

Sergejs Ahmaduļins Zemessargs un boksa treneris Sergejs Ahmaduļins ir dienējis Nacionālajos bruņotajos spēkos. Piedalījies vairākās... Uzzināt vairāk »

Auguste Eglentāle

Auguste Eglentāle Pavāre Auguste Eglentāle (dzimusi 1883. gada 9. februārī, mirusi 1967. gada 11. maijā) ir atstājusi... Uzzināt vairāk »

Evija  Rudzīte

Evija Rudzīte Skolniece Es pati, Evija, domāju, ka es esmu devusi milzīgu ieguldījumu savā novadā. Daudzi draugi mani... Uzzināt vairāk »

Zalmans Jakubs

Zalmans Jakubs Novadpētnieks Zalmans Jakubs gandrīz 50 gadus pētīja Daugavpils vēsturi. Viņam izdevās savākt pilnīgu... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija