X
Jānis Gustsons

Jānis Gustsons

Ugunsdzēsējs, izmeklētājs, izpletņlēcējs

Es izvēlējos savu vectēvu - Jāni Gustonu, jo viņš ir mūsu dzimtas paraugs. Viņa personība, viņa dzīvesgājums, darbi un stāsti par tiem vienmēr radījuši interesi. Informāciju ieguvu, klausoties vectēva stāstījumos, kā arī pētot viņa saglabātos materiālus. Apskatīju avīžu un žurnālu rakstus, pasniegtos apbalvojumus, tāpat pētīju paša ģimenes un vectēva uzkrātos foto un video materiālus.

Saistītie faili


Darba autors
Emīls Ralfs Zagorskis

Skaties citus darbus

Amālija Pūtele

Amālija Pūtele Šuvēja Veidot darbu par Amāliju izlēmu, jo es viņu varētu saukt par savu vecvecmāmiņu, kaut arī man ar... Uzzināt vairāk »

Mirdza Lībiete

Mirdza Lībiete Bijusī latviešu valodas un literatūras skolotāja, tagad pensionāre Skolotāja pēc sirds aicinājuma, Rencēnu skolas absolvente, inteliģenta, vispusīga un atsaucīga.... Uzzināt vairāk »

Jānis Auzāns

Jānis Auzāns Dambretes skolotājs Viņš bija paraugs saviem jaunākajiem darba kolēģiem. No viņa ikviens varēja mācīties darba... Uzzināt vairāk »

Auguste Eglentāle

Auguste Eglentāle Pavāre Auguste Eglentāle (dzimusi 1883. gada 9. februārī, mirusi 1967. gada 11. maijā) ir atstājusi... Uzzināt vairāk »

Zalmans Jakubs

Zalmans Jakubs Novadpētnieks Zalmans Jakubs gandrīz 50 gadus pētīja Daugavpils vēsturi. Viņam izdevās savākt pilnīgu... Uzzināt vairāk »

Vija Valdmane

Vija Valdmane Ārlavas pansijas darbiniece Es izvēlējos pastāstīt par Viju Valdmani, jo viņa savu darbu dara profesionāli, bet ar sirsnību un... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija