X
Ineta Amoliņa

Ineta Amoliņa

Vēstures skolotāja, novadpētniece, gide

Kocēnu novadā viens no ievērojamākajiem dārgumiem ir Valmieras Valsts ģimnāzijas vēstures skolotāja, novadpētniece, skolas muzeja vadītāja un sertificēta gide Ineta Amoliņa. Manuprāt, viņas aktīvā darbošanās ir lieliska dāvana Latvijas simtgadei, viņas veikums ir īsts paraugs citiem.

Ineta Amoliņa ir Latvijas dārgums, jo viņa ir talantīga skolotāja, aizrautīga novadpētniece un vēsturniece, izcila muzeja vadītāja un pasākumu organizētāja.

Es lepojos ar Inetu Amoliņu - Kocēnu novada dārgumu.


Saistītie faili


Darba autors
Viktorija Amanda Grīviņa

Skaties citus darbus

Jānis Gipters

Jānis Gipters Autovadītājs Aktīvs sabiedriskais darbinieks, 1991. gada barikāžu dalībnieks, kāzu muzikants un Latvijas... Uzzināt vairāk »

Līga Kronberga

Līga Kronberga Pensionēta skolotāja, novadpētniece un patriote Es izvēlējos Līgu Kronbergu, jo lai gan viņa savā dzīvē ir daudz ko izdarījusi, atzinība ir... Uzzināt vairāk »

Biruta Zvaigznīte

Biruta Zvaigznīte Pensionāre, grāmatu autore Biruta Zvaigznīte - sava novada patriote, pētījusi, izzinājusi, aprakstījusi savās grāmatās sava... Uzzināt vairāk »

Zalmans Jakubs

Zalmans Jakubs Novadpētnieks Zalmans Jakubs gandrīz 50 gadus pētīja Daugavpils vēsturi. Viņam izdevās savākt pilnīgu... Uzzināt vairāk »

Austra Pumpure

Austra Pumpure Dziesminiece un ģitārskolotāja Austra bija viena no lieliskākajām personām Kurzemē. Mīlēja bērnus un bērni mīlēja viņu.... Uzzināt vairāk »

Laimdota Mustermane

Laimdota Mustermane Savā laikā bija skolotāja Es izvēlējos rakstīts dzīvesstāstu par savu vecvecmāmiņu Laimdotu Mustermani, jo viņa bija... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija