X
Ineta Amoliņa

Ineta Amoliņa

Vēstures skolotāja, novadpētniece, gide

Kocēnu novadā viens no ievērojamākajiem dārgumiem ir Valmieras Valsts ģimnāzijas vēstures skolotāja, novadpētniece, skolas muzeja vadītāja un sertificēta gide Ineta Amoliņa. Manuprāt, viņas aktīvā darbošanās ir lieliska dāvana Latvijas simtgadei, viņas veikums ir īsts paraugs citiem.

Ineta Amoliņa ir Latvijas dārgums, jo viņa ir talantīga skolotāja, aizrautīga novadpētniece un vēsturniece, izcila muzeja vadītāja un pasākumu organizētāja.

Es lepojos ar Inetu Amoliņu - Kocēnu novada dārgumu.


Saistītie faili


Darba autors
Viktorija Amanda Grīviņa

Skaties citus darbus

Marta un Reinholds Kučeri Zemnieki Mūsu vecvecmāmiņa Marta Kučere (Dansone) dzimusi 1918. gada  1.aprīlī ... Uzzināt vairāk »

Staņislava Kalniņa

Staņislava Kalniņa Skolotāja un koru vadītāja Es šo cilvēku izvēlējos tāpēc, ka vairāk kā 7 gadus dziedāju Staņislavas Kalniņas... Uzzināt vairāk »

Aivars Pelšs

Aivars Pelšs Zemnieks Mans tētis ir vienkāršs cilvēks. Viņš nebaidās darba vai grūtības. Viņš mīl... Uzzināt vairāk »

Mirdza Lībiete

Mirdza Lībiete Bijusī latviešu valodas un literatūras skolotāja, tagad pensionāre Skolotāja pēc sirds aicinājuma, Rencēnu skolas absolvente, inteliģenta, vispusīga un atsaucīga.... Uzzināt vairāk »

Ilona Saverasa

Ilona Saverasa Skolotāja Ilona Saverasa ir vienkārša sieviete no Burtniekiem. Tomēr viņa veic lielisku un ļoti... Uzzināt vairāk »

Solveiga Pētersone

Solveiga Pētersone Folkloras skolotāja Mūsu Latvijas dārgums ir Solveiga Pētersone, jo viņa ir tā, kura vēl joprojām izkopj ... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija