X
Ineta Amoliņa

Ineta Amoliņa

Vēstures skolotāja, novadpētniece, gide

Kocēnu novadā viens no ievērojamākajiem dārgumiem ir Valmieras Valsts ģimnāzijas vēstures skolotāja, novadpētniece, skolas muzeja vadītāja un sertificēta gide Ineta Amoliņa. Manuprāt, viņas aktīvā darbošanās ir lieliska dāvana Latvijas simtgadei, viņas veikums ir īsts paraugs citiem.

Ineta Amoliņa ir Latvijas dārgums, jo viņa ir talantīga skolotāja, aizrautīga novadpētniece un vēsturniece, izcila muzeja vadītāja un pasākumu organizētāja.

Es lepojos ar Inetu Amoliņu - Kocēnu novada dārgumu.


Saistītie faili


Darba autors
Viktorija Amanda Grīviņa

Skaties citus darbus

Elza Zariņa

Elza Zariņa Keramiķe Šī māksliniece ir manas vecvecmāmiņas māsa, kura visa mūža darba mantojumu ir atstājusi... Uzzināt vairāk »

Egils Andrejs Johansons

Egils Andrejs Johansons Kultūras darbinieks Kopš 1983. gada Egils Andrejs Johansons ir aktīvs kultūras darbinieks un pasākumu organizators... Uzzināt vairāk »

Daina Sirmā

Daina Sirmā Dzejniece un skolotāja Daina Sirmā, manuprāt, ir izcila personība. Dzirdēju daudzu skolotāju un skolēnu pozitīvās... Uzzināt vairāk »

Silvija Stivriņa

Silvija Stivriņa Mūzikas skolotāja Mēs izvēlējāmies popularizēt mūsu mūzikas skolotājas Silvijas Stivriņas veikumu, jo viņa... Uzzināt vairāk »

Josifs Ročko

Josifs Ročko Vēsturnieks Josifs Ročko ir ļoti interesants cilvēks, kurš ir ebreju vestures glabatājs Latgalē. Uzzināt vairāk »

Josifs Ročko

Josifs Ročko Vēsturnieks un muzeja veidotājs J. Ročko ir daudzpusīga persona, kuras galvenais dzīves darbs ir vēsturiskās atmiņas... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija