X
Ineta Amoliņa

Ineta Amoliņa

Vēstures skolotāja, novadpētniece, gide

Kocēnu novadā viens no ievērojamākajiem dārgumiem ir Valmieras Valsts ģimnāzijas vēstures skolotāja, novadpētniece, skolas muzeja vadītāja un sertificēta gide Ineta Amoliņa. Manuprāt, viņas aktīvā darbošanās ir lieliska dāvana Latvijas simtgadei, viņas veikums ir īsts paraugs citiem.

Ineta Amoliņa ir Latvijas dārgums, jo viņa ir talantīga skolotāja, aizrautīga novadpētniece un vēsturniece, izcila muzeja vadītāja un pasākumu organizētāja.

Es lepojos ar Inetu Amoliņu - Kocēnu novada dārgumu.


Saistītie faili


Darba autors
Viktorija Amanda Grīviņa

Skaties citus darbus

Daina Sirmā

Daina Sirmā Dzejniece un skolotāja Daina Sirmā, manuprāt, ir izcila personība. Dzirdēju daudzu skolotāju un skolēnu pozitīvās... Uzzināt vairāk »

Vitolds  Šveiduks

Vitolds Šveiduks Metālizstrādājuma rūpnīcas direktors Par sava darba personību esam izvēlējušās sava laika izcilu Liepājas pilsētas... Uzzināt vairāk »

Sergejs Ahmaduļins

Sergejs Ahmaduļins Zemessargs un boksa treneris Sergejs Ahmaduļins ir dienējis Nacionālajos bruņotajos spēkos. Piedalījies vairākās... Uzzināt vairāk »

Vija Valdmane

Vija Valdmane Ārlavas pansijas darbiniece Es izvēlējos pastāstīt par Viju Valdmani, jo viņa savu darbu dara profesionāli, bet ar sirsnību un... Uzzināt vairāk »

Uldis Godainis

Uldis Godainis IT speciālists, mūziķis Šogad Latvijai paliek 100, tādēļ es nolēmu pajautāt savai ģimenei par viņu ieguldījumu... Uzzināt vairāk »

Jūlijs Lūsis

Jūlijs Lūsis Virvju vijējs Es izvēlējos savu vecvecvectēvu, jo es par viņu nekad nebiju dzirdējusi. Un mani ļoti ieinteresēja... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija