X
Egils Jucevičs

Egils Jucevičs

Fizikas skolotājs

Mēs ikkatrs varam lepoties ar šādiem iedvesmojošiem tēliem kā fizikas skolotājs Egils Jucevičs, kurš neapšaubāmi ir viens no Grobiņas novada lielākajiem dārgumiem.

Viņš ir devis neizsakāmi lielu ieguldījumu Latvijas pilnveidošanā - gan sargājot Doma laukumu 1991. gada barikādēs, gan iesaistoties Grobiņas novada politiskajā dzīvē, strādājot ar jauniešiem un sniedzot tiem zināšanas tādās jomās kā fizika, astronomija un vēsture, kā arī rakstot laikrakstos un pat vadot ekskursijas. Lūk, cik daudzpusīga ir šī cilvēka personība.

Cienīsim šādus cilvēkus!
Darba autors
Amanda Bauže un Alise Bauže

Skaties citus darbus

Austra Pumpure

Austra Pumpure Dziesminiece un ģitārskolotāja Austra bija viena no lieliskākajām personām Kurzemē. Mīlēja bērnus un bērni mīlēja viņu.... Uzzināt vairāk »

Solveiga Pētersone

Solveiga Pētersone Folkloras skolotāja Mūsu Latvijas dārgums ir Solveiga Pētersone, jo viņa ir tā, kura vēl joprojām izkopj ... Uzzināt vairāk »

Velta Kaņepēja

Velta Kaņepēja Pensionāre Veltu Kaņepēju izvēlējāmies, jo personīgi pazīstam (viņa ir mūsu Omīte). Esam daudz... Uzzināt vairāk »

Zigrīda Dirnēna

Zigrīda Dirnēna Pensionāre, ārste Stāsts ir par manu vecmāmiņu un viņas dzīves grūtībām un sasniegumiem. Uzzināt vairāk »

Silvija Stivriņa

Silvija Stivriņa Mūzikas skolotāja Mēs izvēlējāmies popularizēt mūsu mūzikas skolotājas Silvijas Stivriņas veikumu, jo viņa... Uzzināt vairāk »

Jānis Gipters

Jānis Gipters Autovadītājs Aktīvs sabiedriskais darbinieks, 1991. gada barikāžu dalībnieks, kāzu muzikants un Latvijas... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija