X
Egils Jucevičs

Egils Jucevičs

Fizikas skolotājs

Mēs ikkatrs varam lepoties ar šādiem iedvesmojošiem tēliem kā fizikas skolotājs Egils Jucevičs, kurš neapšaubāmi ir viens no Grobiņas novada lielākajiem dārgumiem.

Viņš ir devis neizsakāmi lielu ieguldījumu Latvijas pilnveidošanā - gan sargājot Doma laukumu 1991. gada barikādēs, gan iesaistoties Grobiņas novada politiskajā dzīvē, strādājot ar jauniešiem un sniedzot tiem zināšanas tādās jomās kā fizika, astronomija un vēsture, kā arī rakstot laikrakstos un pat vadot ekskursijas. Lūk, cik daudzpusīga ir šī cilvēka personība.

Cienīsim šādus cilvēkus!
Darba autors
Amanda Bauže un Alise Bauže

Skaties citus darbus

Gvido Šalms

Gvido Šalms Treneris, skolotājs, pulciņu vadītājs, sportists, mentors Es uzsaktu, ka Gvido Šalms ir Latvijas dārgums, jo ļoti daudz savu laiku pavada kopā ar... Uzzināt vairāk »

Jānis Gipters

Jānis Gipters Autovadītājs Aktīvs sabiedriskais darbinieks, 1991. gada barikāžu dalībnieks, kāzu muzikants un Latvijas... Uzzināt vairāk »

Māra Grāvele

Māra Grāvele pensionāre Katrs no mums ir Latvijas dārgums ar savu stāstu, kuru mēs uzzinām sarunājoties. Mans izvēlētais... Uzzināt vairāk »

Austra Pumpure

Austra Pumpure Dziesminiece un ģitārskolotāja Austra bija viena no lieliskākajām personām Kurzemē. Mīlēja bērnus un bērni mīlēja viņu.... Uzzināt vairāk »

Uldis  Jaunzemis

Uldis Jaunzemis Zemnieku saimniecības īpašnieks Izvēlējos šo cilvēku, jo uzskatu, ka vienkārši cilvēki veido kaut ko lielu, tik lielu... Uzzināt vairāk »

Josifs Ročko

Josifs Ročko Vēsturnieks Josifs Ročko ir ļoti interesants cilvēks, kurš ir ebreju vestures glabatājs Latgalē. Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija