X
Egils Jucevičs

Egils Jucevičs

Fizikas skolotājs

Mēs ikkatrs varam lepoties ar šādiem iedvesmojošiem tēliem kā fizikas skolotājs Egils Jucevičs, kurš neapšaubāmi ir viens no Grobiņas novada lielākajiem dārgumiem.

Viņš ir devis neizsakāmi lielu ieguldījumu Latvijas pilnveidošanā - gan sargājot Doma laukumu 1991. gada barikādēs, gan iesaistoties Grobiņas novada politiskajā dzīvē, strādājot ar jauniešiem un sniedzot tiem zināšanas tādās jomās kā fizika, astronomija un vēsture, kā arī rakstot laikrakstos un pat vadot ekskursijas. Lūk, cik daudzpusīga ir šī cilvēka personība.

Cienīsim šādus cilvēkus!
Darba autors
Amanda Bauže un Alise Bauže

Skaties citus darbus

Jānis Auzāns

Jānis Auzāns Dambretes skolotājs Viņš bija paraugs saviem jaunākajiem darba kolēģiem. No viņa ikviens varēja mācīties darba... Uzzināt vairāk »

Vitolds  Šveiduks

Vitolds Šveiduks Metālizstrādājuma rūpnīcas direktors Par sava darba personību esam izvēlējušās sava laika izcilu Liepājas pilsētas... Uzzināt vairāk »

Vladislavs Locs

Vladislavs Locs Rakstnieks, redaktors, grāmatu izdevējs Šogad apritēja 105 gadi kopš dzimis latgaļu grāmatu izdevējs Vladislavs Lōcs.... Uzzināt vairāk »

Lavīze Pūce-Aldzere

Lavīze Pūce-Aldzere Vieglatlēte, trenere Mans novada dārgums ir mana ģimene, bet šoreiz es izvēlējos rakstīt par manu vecvecmāmiņu... Uzzināt vairāk »

Solveiga Pētersone

Solveiga Pētersone Folkloras skolotāja Mūsu Latvijas dārgums ir Solveiga Pētersone, jo viņa ir tā, kura vēl joprojām izkopj ... Uzzināt vairāk »

Georgs Fjodorovs

Georgs Fjodorovs Skolotājs un skautu vienības atjaunotājs Mēs sagatavojām projektu par vietējo skolotāju, kas Cesvainē atjaunoja 42. skautu vienību &ndash... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija