X
Egils Jucevičs

Egils Jucevičs

Fizikas skolotājs

Mēs ikkatrs varam lepoties ar šādiem iedvesmojošiem tēliem kā fizikas skolotājs Egils Jucevičs, kurš neapšaubāmi ir viens no Grobiņas novada lielākajiem dārgumiem.

Viņš ir devis neizsakāmi lielu ieguldījumu Latvijas pilnveidošanā - gan sargājot Doma laukumu 1991. gada barikādēs, gan iesaistoties Grobiņas novada politiskajā dzīvē, strādājot ar jauniešiem un sniedzot tiem zināšanas tādās jomās kā fizika, astronomija un vēsture, kā arī rakstot laikrakstos un pat vadot ekskursijas. Lūk, cik daudzpusīga ir šī cilvēka personība.

Cienīsim šādus cilvēkus!
Darba autors
Amanda Bauže un Alise Bauže

Skaties citus darbus

Velta Kaņepēja

Velta Kaņepēja Pensionāre Veltu Kaņepēju izvēlējāmies, jo personīgi pazīstam (viņa ir mūsu Omīte). Esam daudz... Uzzināt vairāk »

Pokromoviču ģimene

Pokromoviču ģimene Dzimtas apraksts Mana dzimta ir daļa no manis, daļa no valsts, daļa no vēstures. Autors vēlējās uzzināt vairāk... Uzzināt vairāk »

Aivars Pelšs

Aivars Pelšs Zemnieks Mans tētis ir vienkāršs cilvēks. Viņš nebaidās darba vai grūtības. Viņš mīl... Uzzināt vairāk »

Māra Grāvele

Māra Grāvele pensionāre Katrs no mums ir Latvijas dārgums ar savu stāstu, kuru mēs uzzinām sarunājoties. Mans izvēlētais... Uzzināt vairāk »

Egils Jucevičs

Egils Jucevičs Fizikas skolotājs Mēs ikkatrs varam lepoties ar šādiem iedvesmojošiem tēliem kā fizikas skolotājs Egils... Uzzināt vairāk »

Sergejs Ahmaduļins

Sergejs Ahmaduļins Zemessargs un boksa treneris Sergejs Ahmaduļins ir dienējis Nacionālajos bruņotajos spēkos. Piedalījies vairākās... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija