X
Egils Jucevičs

Egils Jucevičs

Fizikas skolotājs

Mēs ikkatrs varam lepoties ar šādiem iedvesmojošiem tēliem kā fizikas skolotājs Egils Jucevičs, kurš neapšaubāmi ir viens no Grobiņas novada lielākajiem dārgumiem.

Viņš ir devis neizsakāmi lielu ieguldījumu Latvijas pilnveidošanā - gan sargājot Doma laukumu 1991. gada barikādēs, gan iesaistoties Grobiņas novada politiskajā dzīvē, strādājot ar jauniešiem un sniedzot tiem zināšanas tādās jomās kā fizika, astronomija un vēsture, kā arī rakstot laikrakstos un pat vadot ekskursijas. Lūk, cik daudzpusīga ir šī cilvēka personība.

Cienīsim šādus cilvēkus!
Darba autors
Amanda Bauže un Alise Bauže

Skaties citus darbus

Mārtiņš Birnis Mūzikas un pūšaminstrumentu pedagogs, orķestru diriģents un komponists Vēlos pastāstīt par šo mūziķi, jo plašākai Latvijas sabiedrībai Mārtiņ&scaron... Uzzināt vairāk »

Asma Greidiņa

Asma Greidiņa Pensionāre Asma Greidiņa ir mana vecmāmiņa un Cesvaines lauku teritorijas apdzīvotajā vietā Kraukļos... Uzzināt vairāk »

Rasma Tipa

Rasma Tipa Pensionāre Es izvēlējos stāstīt par savu vecmammu - Rasmu Tipu. Neskatoties uz to, ka viņa tika deportēta uz... Uzzināt vairāk »

Vitolds  Šveiduks

Vitolds Šveiduks Metālizstrādājuma rūpnīcas direktors Par sava darba personību esam izvēlējušās sava laika izcilu Liepājas pilsētas... Uzzināt vairāk »

Marta un Reinholds Kučeri Zemnieki Mūsu vecvecmāmiņa Marta Kučere (Dansone) dzimusi 1918. gada  1.aprīlī ... Uzzināt vairāk »

Lūcija un Vitālijs  Rancāni

Lūcija un Vitālijs Rancāni pašlaik pensionāri „Nevis slinkojot un pūstot tautu labā godā ceļ’“ - šie Jura Alunāna vārdi... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija