X
Egils Andrejs Johansons

Egils Andrejs Johansons

Kultūras darbinieks

Kopš 1983. gada Egils Andrejs Johansons ir aktīvs kultūras darbinieks un pasākumu organizators gan  Jaunpiebalgas, gan Vecpiebalgas novadā. Viņš ir slēpojuma ,,Apkārt Alaukstam’’ un velotūres ,,Pāri Piebalgas pakalniem’’, mūzikas festivāla ,,Satiksimies Piebalgā” idejas autors un organizators. Ļoti aktīvi darbojies Atmodas laikā, būdams Latvijas Tautas frontes Vecpiebalgas grupas vadītājs, piedalījies akcijā Baltijas ceļš un Barikāžu laika notikumos Rīgā. Bijis Jaunpiebalgas novada domes deputāts, ieņemot kultūras un izglītības komitejas priekšsēdētāja amatu. Pateicoties E. Johansona nesavtīgajam ieguldījumam Piebalgas kultūrā, mākslā un sportā, viņš ir uzskatāms par mūsu Latvijas dārgumu.


Citas saites


Darba autors
Aleksandrs Grigorjevs

Skaties citus darbus

Valda Dorša

Valda Dorša Skolotāja Es izvēlējos rakstīt par skolotāju Valdu Doršu, jo viņa ir ieguldījusi 55 gadus skolā kā... Uzzināt vairāk »

Aleksandrs Stepanovs

Aleksandrs Stepanovs Gaisa Spēku komandieris, pulkveižleitnants Es izvēlējos veidot projektu par Aleksandru Stepanovu, jo, manuprāt, tā ir spoža personība.... Uzzināt vairāk »

Egils Jucevičs

Egils Jucevičs Fizikas skolotājs Mēs ikkatrs varam lepoties ar šādiem iedvesmojošiem tēliem kā fizikas skolotājs Egils... Uzzināt vairāk »

Austra Pumpure

Austra Pumpure Dziesminiece un ģitārskolotāja Austra bija viena no lieliskākajām personām Kurzemē. Mīlēja bērnus un bērni mīlēja viņu.... Uzzināt vairāk »

Valda un Veniamins Buzijani

Valda un Veniamins Buzijani Zobārsti Atsaucīgi un profesionāli zobārsti, pie kuriem labo zobus visa mana ģimene. Valda un Veniamins... Uzzināt vairāk »

Lūcija Preise

Lūcija Preise Vienkārša dzimteni mīloša latviete Mēs gribam pastāstīt par Lūciju Preisi – vienkāršu latvieti, kuras mūža 15 gadi... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija