X
Egils Andrejs Johansons

Egils Andrejs Johansons

Kultūras darbinieks

Kopš 1983. gada Egils Andrejs Johansons ir aktīvs kultūras darbinieks un pasākumu organizators gan  Jaunpiebalgas, gan Vecpiebalgas novadā. Viņš ir slēpojuma ,,Apkārt Alaukstam’’ un velotūres ,,Pāri Piebalgas pakalniem’’, mūzikas festivāla ,,Satiksimies Piebalgā” idejas autors un organizators. Ļoti aktīvi darbojies Atmodas laikā, būdams Latvijas Tautas frontes Vecpiebalgas grupas vadītājs, piedalījies akcijā Baltijas ceļš un Barikāžu laika notikumos Rīgā. Bijis Jaunpiebalgas novada domes deputāts, ieņemot kultūras un izglītības komitejas priekšsēdētāja amatu. Pateicoties E. Johansona nesavtīgajam ieguldījumam Piebalgas kultūrā, mākslā un sportā, viņš ir uzskatāms par mūsu Latvijas dārgumu.


Citas saites


Darba autors
Aleksandrs Grigorjevs

Skaties citus darbus

Georgs Fjodorovs

Georgs Fjodorovs Skolotājs un skautu vienības atjaunotājs Mēs sagatavojām projektu par vietējo skolotāju, kas Cesvainē atjaunoja 42. skautu vienību &ndash... Uzzināt vairāk »

Rasma Tipa

Rasma Tipa Pensionāre Es izvēlējos stāstīt par savu vecmammu - Rasmu Tipu. Neskatoties uz to, ka viņa tika deportēta uz... Uzzināt vairāk »

Līga Kronberga

Līga Kronberga Pensionēta skolotāja, novadpētniece un patriote Es izvēlējos Līgu Kronbergu, jo lai gan viņa savā dzīvē ir daudz ko izdarījusi, atzinība ir... Uzzināt vairāk »

Arnolds Treide

Arnolds Treide Politiski represētais un bijušais Liepājas Politiski represēto kluba priekšsēdētājs. Šobrīd ir kluba dalībnieks. No 1957. līdz 1986.gadam motoru atslēdznieku brigadieris Liepājā. Mēs izvēlējāmies rakstīt par Arnoldu Treidi, jo: - Viņš bija izsūtīts 16 gadus un,... Uzzināt vairāk »

Ineta Amoliņa

Ineta Amoliņa Vēstures skolotāja, novadpētniece, gide Kocēnu novadā viens no ievērojamākajiem dārgumiem ir Valmieras Valsts ģimnāzijas vēstures... Uzzināt vairāk »

Artūrs Veckalniņš

Artūrs Veckalniņš Latviešu strēlnieks, Zaļās Artura grupas vadonis un komandieris, vēlāk 9.Madonas aizsargu pulka komandieris Šis cilvēks-dārgums ir no manas dzimtas, precīzāk mans vecvecvectēvs un es vēlējos viņa... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija