X
Egils Andrejs Johansons

Egils Andrejs Johansons

Kultūras darbinieks

Kopš 1983. gada Egils Andrejs Johansons ir aktīvs kultūras darbinieks un pasākumu organizators gan  Jaunpiebalgas, gan Vecpiebalgas novadā. Viņš ir slēpojuma ,,Apkārt Alaukstam’’ un velotūres ,,Pāri Piebalgas pakalniem’’, mūzikas festivāla ,,Satiksimies Piebalgā” idejas autors un organizators. Ļoti aktīvi darbojies Atmodas laikā, būdams Latvijas Tautas frontes Vecpiebalgas grupas vadītājs, piedalījies akcijā Baltijas ceļš un Barikāžu laika notikumos Rīgā. Bijis Jaunpiebalgas novada domes deputāts, ieņemot kultūras un izglītības komitejas priekšsēdētāja amatu. Pateicoties E. Johansona nesavtīgajam ieguldījumam Piebalgas kultūrā, mākslā un sportā, viņš ir uzskatāms par mūsu Latvijas dārgumu.


Citas saites


Darba autors
Aleksandrs Grigorjevs

Skaties citus darbus

Juris Raķis

Juris Raķis Gids, vēstures pētnieks, kolekcionārs Mēs izvēlējāmies veidot darbu par Juri Raķi, jo uzskatām, ka viņš ir viens no Liepājas... Uzzināt vairāk »

Aivars Pelšs

Aivars Pelšs Zemnieks Mans tētis ir vienkāršs cilvēks. Viņš nebaidās darba vai grūtības. Viņš mīl... Uzzināt vairāk »

Silva Linarte

Silva Linarte Māksliniece, pedagoģe un novadpētniece Mēs izvēlējāmies Silvu Linarti, lai pastāstītu par viņas nozīmīgo ieguldījumu Daugavpils... Uzzināt vairāk »

Valda Dorša

Valda Dorša Skolotāja Es izvēlējos rakstīt par skolotāju Valdu Doršu, jo viņa ir ieguldījusi 55 gadus skolā kā... Uzzināt vairāk »

Marta un Reinholds Kučeri Zemnieki Mūsu vecvecmāmiņa Marta Kučere (Dansone) dzimusi 1918. gada  1.aprīlī ... Uzzināt vairāk »

Daina Sirmā

Daina Sirmā Dzejniece un skolotāja Daina Sirmā, manuprāt, ir izcila personība. Dzirdēju daudzu skolotāju un skolēnu pozitīvās... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija