X
Egils Andrejs Johansons

Egils Andrejs Johansons

Kultūras darbinieks

Kopš 1983. gada Egils Andrejs Johansons ir aktīvs kultūras darbinieks un pasākumu organizators gan  Jaunpiebalgas, gan Vecpiebalgas novadā. Viņš ir slēpojuma ,,Apkārt Alaukstam’’ un velotūres ,,Pāri Piebalgas pakalniem’’, mūzikas festivāla ,,Satiksimies Piebalgā” idejas autors un organizators. Ļoti aktīvi darbojies Atmodas laikā, būdams Latvijas Tautas frontes Vecpiebalgas grupas vadītājs, piedalījies akcijā Baltijas ceļš un Barikāžu laika notikumos Rīgā. Bijis Jaunpiebalgas novada domes deputāts, ieņemot kultūras un izglītības komitejas priekšsēdētāja amatu. Pateicoties E. Johansona nesavtīgajam ieguldījumam Piebalgas kultūrā, mākslā un sportā, viņš ir uzskatāms par mūsu Latvijas dārgumu.


Citas saites


Darba autors
Aleksandrs Grigorjevs

Skaties citus darbus

Indulis Folkmanis

Indulis Folkmanis Tēlnieks Mans vectēvs, Indulis Folkmanis, ir tēlnieks. Viņš ir veidojis un piedalījies pieminekļu... Uzzināt vairāk »

Egils Andrejs Johansons

Egils Andrejs Johansons Kultūras darbinieks Kopš 1983. gada Egils Andrejs Johansons ir aktīvs kultūras darbinieks un pasākumu organizators... Uzzināt vairāk »

Uldis  Jaunzemis

Uldis Jaunzemis Zemnieku saimniecības īpašnieks Izvēlējos šo cilvēku, jo uzskatu, ka vienkārši cilvēki veido kaut ko lielu, tik lielu... Uzzināt vairāk »

Staņislavs Prikulis

Staņislavs Prikulis Priesteris Staņislavs Prikulis, Baltinavas katoļu baznīcas priesteris, aktīvs gaidu un skautu kustības... Uzzināt vairāk »

Ligita Šreibere

Ligita Šreibere Mūzikas skolas skolotāja un folkloras kopas Mēs izvēlējāmies taisīt projektu tieši par šo cilvēku, jo viņa tiešām ir... Uzzināt vairāk »

Auguste Eglentāle

Auguste Eglentāle Pavāre Auguste Eglentāle (dzimusi 1883. gada 9. februārī, mirusi 1967. gada 11. maijā) ir atstājusi... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija