X
Edīte Pagraba

Edīte Pagraba

Pensionējusies matemātikas skolotāja

Skolotājs ir cilvēks, kas pilnveido skolēnu kā pilnvērtīgu sabiedrības locekli, mācot viņam nozīmīgas prasmes. Skolotāja Pagraba spēja iemācīt matemātiku pat akmenim. Viņas vecums nebija šķērslis, lai apgūtu mūsdienu tehnoloģijas, izmantojot tās, lai padarītu stundas interesantas. Skolotājai bija stingri principi, kuru dēļ skolēni un skolotāji viņu cienīja, stundās valdīja klusums un disciplīna.  Pats svarīgākais - skolotāja godīgi un apzinīgi darīja savu darbu 49 gadus, izcili mācot matemātiku -, tāpēc viņa ir Latvijas dārgums.


Citas saites


Darba autors
Ilze Baumgarte

Skaties citus darbus

Georgs Fjodorovs

Georgs Fjodorovs Skolotājs un skautu vienības atjaunotājs Mēs sagatavojām projektu par vietējo skolotāju, kas Cesvainē atjaunoja 42. skautu vienību &ndash... Uzzināt vairāk »

Gvido Šalms

Gvido Šalms Treneris, skolotājs, pulciņu vadītājs, sportists, mentors Es uzsaktu, ka Gvido Šalms ir Latvijas dārgums, jo ļoti daudz savu laiku pavada kopā ar... Uzzināt vairāk »

Jūlijs Lūsis

Jūlijs Lūsis Virvju vijējs Es izvēlējos savu vecvecvectēvu, jo es par viņu nekad nebiju dzirdējusi. Un mani ļoti ieinteresēja... Uzzināt vairāk »

Ligita Pelnika

Ligita Pelnika Matemātikas skolotāja, Izvaltas pagasta jauniešu deju kopas "Rudņa" vadītāja Ligita Pelnika ir Krāslavas pamatskolas matemātikas skolotāja un Izvaltas pagasta jauniešu deju... Uzzināt vairāk »

Ligita Šreibere

Ligita Šreibere Mūzikas skolas skolotāja un folkloras kopas Mēs izvēlējāmies taisīt projektu tieši par šo cilvēku, jo viņa tiešām ir... Uzzināt vairāk »

Astrīda Petaško

Astrīda Petaško Pedagoģe un logopēde Ejot garām mūsu skolas vēstures foto galerijai un viesojoties skolas muzejā, mūsu uzmanību... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija