X
Edīte Pagraba

Edīte Pagraba

Pensionējusies matemātikas skolotāja

Skolotājs ir cilvēks, kas pilnveido skolēnu kā pilnvērtīgu sabiedrības locekli, mācot viņam nozīmīgas prasmes. Skolotāja Pagraba spēja iemācīt matemātiku pat akmenim. Viņas vecums nebija šķērslis, lai apgūtu mūsdienu tehnoloģijas, izmantojot tās, lai padarītu stundas interesantas. Skolotājai bija stingri principi, kuru dēļ skolēni un skolotāji viņu cienīja, stundās valdīja klusums un disciplīna.  Pats svarīgākais - skolotāja godīgi un apzinīgi darīja savu darbu 49 gadus, izcili mācot matemātiku -, tāpēc viņa ir Latvijas dārgums.


Citas saites


Darba autors
Ilze Baumgarte

Skaties citus darbus

Ilona Saverasa

Ilona Saverasa Skolotāja Ilona Saverasa ir vienkārša sieviete no Burtniekiem. Tomēr viņa veic lielisku un ļoti... Uzzināt vairāk »

Aleksandrs Vasiļevskis

Aleksandrs Vasiļevskis Kordiriģents Izvēlējos šo cilvēku, jo mana ikdiena arī saistās ar mūziku. Labprāt apmeklēju kori un... Uzzināt vairāk »

Georgs Fjodorovs

Georgs Fjodorovs Skolotājs un skautu vienības atjaunotājs Mēs sagatavojām projektu par vietējo skolotāju, kas Cesvainē atjaunoja 42. skautu vienību &ndash... Uzzināt vairāk »

Josifs Ročko

Josifs Ročko Vēsturnieks un muzeja veidotājs J. Ročko ir daudzpusīga persona, kuras galvenais dzīves darbs ir vēsturiskās atmiņas... Uzzināt vairāk »

Asma Greidiņa

Asma Greidiņa Pensionāre Asma Greidiņa ir mana vecmāmiņa un Cesvaines lauku teritorijas apdzīvotajā vietā Kraukļos... Uzzināt vairāk »

Gvido Šalms

Gvido Šalms Treneris, skolotājs, pulciņu vadītājs, sportists, mentors Es uzsaktu, ka Gvido Šalms ir Latvijas dārgums, jo ļoti daudz savu laiku pavada kopā ar... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija