X
Edīte Pagraba

Edīte Pagraba

Pensionējusies matemātikas skolotāja

Skolotājs ir cilvēks, kas pilnveido skolēnu kā pilnvērtīgu sabiedrības locekli, mācot viņam nozīmīgas prasmes. Skolotāja Pagraba spēja iemācīt matemātiku pat akmenim. Viņas vecums nebija šķērslis, lai apgūtu mūsdienu tehnoloģijas, izmantojot tās, lai padarītu stundas interesantas. Skolotājai bija stingri principi, kuru dēļ skolēni un skolotāji viņu cienīja, stundās valdīja klusums un disciplīna.  Pats svarīgākais - skolotāja godīgi un apzinīgi darīja savu darbu 49 gadus, izcili mācot matemātiku -, tāpēc viņa ir Latvijas dārgums.


Citas saites


Darba autors
Ilze Baumgarte

Skaties citus darbus

Edīte Pagraba

Edīte Pagraba Pensionējusies matemātikas skolotāja Skolotājs ir cilvēks, kas pilnveido skolēnu kā pilnvērtīgu sabiedrības locekli, mācot viņam... Uzzināt vairāk »

Jūlijs Lūsis

Jūlijs Lūsis Virvju vijējs Es izvēlējos savu vecvecvectēvu, jo es par viņu nekad nebiju dzirdējusi. Un mani ļoti ieinteresēja... Uzzināt vairāk »

Uldis  Jaunzemis

Uldis Jaunzemis Zemnieku saimniecības īpašnieks Izvēlējos šo cilvēku, jo uzskatu, ka vienkārši cilvēki veido kaut ko lielu, tik lielu... Uzzināt vairāk »

Marta un Reinholds Kučeri Zemnieki Mūsu vecvecmāmiņa Marta Kučere (Dansone) dzimusi 1918. gada  1.aprīlī ... Uzzināt vairāk »

Aina Lakstīgala

Aina Lakstīgala Skolotāja Mēs izvēlējāmies rakstīt par Ainu Lakstīgalu, jo viņa ir mūsu vecvecāku paziņa un kaimiņiene.... Uzzināt vairāk »

Indulis Folkmanis

Indulis Folkmanis Tēlnieks Mans vectēvs, Indulis Folkmanis, ir tēlnieks. Viņš ir veidojis un piedalījies pieminekļu... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija