X
Edīte Pagraba

Edīte Pagraba

Pensionējusies matemātikas skolotāja

Skolotājs ir cilvēks, kas pilnveido skolēnu kā pilnvērtīgu sabiedrības locekli, mācot viņam nozīmīgas prasmes. Skolotāja Pagraba spēja iemācīt matemātiku pat akmenim. Viņas vecums nebija šķērslis, lai apgūtu mūsdienu tehnoloģijas, izmantojot tās, lai padarītu stundas interesantas. Skolotājai bija stingri principi, kuru dēļ skolēni un skolotāji viņu cienīja, stundās valdīja klusums un disciplīna.  Pats svarīgākais - skolotāja godīgi un apzinīgi darīja savu darbu 49 gadus, izcili mācot matemātiku -, tāpēc viņa ir Latvijas dārgums.


Citas saites


Darba autors
Ilze Baumgarte

Skaties citus darbus

Sergejs Ahmaduļins

Sergejs Ahmaduļins Zemessargs un boksa treneris Sergejs Ahmaduļins ir dienējis Nacionālajos bruņotajos spēkos. Piedalījies vairākās... Uzzināt vairāk »

Uldis  Jaunzemis

Uldis Jaunzemis Zemnieku saimniecības īpašnieks Izvēlējos šo cilvēku, jo uzskatu, ka vienkārši cilvēki veido kaut ko lielu, tik lielu... Uzzināt vairāk »

Uldis Godainis

Uldis Godainis IT speciālists, mūziķis Šogad Latvijai paliek 100, tādēļ es nolēmu pajautāt savai ģimenei par viņu ieguldījumu... Uzzināt vairāk »

Māra Grāvele

Māra Grāvele pensionāre Katrs no mums ir Latvijas dārgums ar savu stāstu, kuru mēs uzzinām sarunājoties. Mans izvēlētais... Uzzināt vairāk »

Pokromoviču ģimene

Pokromoviču ģimene Dzimtas apraksts Mana dzimta ir daļa no manis, daļa no valsts, daļa no vēstures. Autors vēlējās uzzināt vairāk... Uzzināt vairāk »

Verners Brāķeris

Verners Brāķeris Pensionēts skolotājs Verners Brāķeris ilgus gadus ir bijis fizikas skolotājs Talsos, viņš ir mācījis vairāku... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija