X
Austra Pumpure

Austra Pumpure

Dziesminiece un ģitārskolotāja

Austra bija viena no lieliskākajām personām Kurzemē. Mīlēja bērnus un bērni mīlēja viņu. Bijusi neatlaidīga ģitārskolotāja un mācīja bērniem visu ko mācēja. Nekad neatstūma viņus izskata dēļ vai balss dēļ, viņa mīlēja visus vienlīdzīgi, kas mūsdienās ir reti kur sastopams, ka skolotāja ļoti mīl savu darbu un velta tam visu savu dzīvi un pats galvenais ir tas, ka tā skolotāja spēj iemācīt visu - arī pat dziedāt cilvēkiem, kuri domā, ka nekad to nespētu.


Citas saites


Darba autors
Beate Štolcere un Airita Birze

Skaties citus darbus

Uldis Godainis

Uldis Godainis IT speciālists, mūziķis Šogad Latvijai paliek 100, tādēļ es nolēmu pajautāt savai ģimenei par viņu ieguldījumu... Uzzināt vairāk »

Dzintars Tīds

Dzintars Tīds Veterinārārsts Manuprāt, mēs visi esam kā mazi, katra novada dārgumiņi. Toties ir atsevišķi cilvēki, kas... Uzzināt vairāk »

Lūcija Preise

Lūcija Preise Vienkārša dzimteni mīloša latviete Mēs gribam pastāstīt par Lūciju Preisi – vienkāršu latvieti, kuras mūža 15 gadi... Uzzināt vairāk »

Jānis Gipters

Jānis Gipters Autovadītājs Aktīvs sabiedriskais darbinieks, 1991. gada barikāžu dalībnieks, kāzu muzikants un Latvijas... Uzzināt vairāk »

Gvido Šalms

Gvido Šalms Treneris, skolotājs, pulciņu vadītājs, sportists, mentors Es uzsaktu, ka Gvido Šalms ir Latvijas dārgums, jo ļoti daudz savu laiku pavada kopā ar... Uzzināt vairāk »

Staņislava Kalniņa

Staņislava Kalniņa Skolotāja un koru vadītāja Es šo cilvēku izvēlējos tāpēc, ka vairāk kā 7 gadus dziedāju Staņislavas Kalniņas... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija