X
Austra Pumpure

Austra Pumpure

Dziesminiece un ģitārskolotāja

Austra bija viena no lieliskākajām personām Kurzemē. Mīlēja bērnus un bērni mīlēja viņu. Bijusi neatlaidīga ģitārskolotāja un mācīja bērniem visu ko mācēja. Nekad neatstūma viņus izskata dēļ vai balss dēļ, viņa mīlēja visus vienlīdzīgi, kas mūsdienās ir reti kur sastopams, ka skolotāja ļoti mīl savu darbu un velta tam visu savu dzīvi un pats galvenais ir tas, ka tā skolotāja spēj iemācīt visu - arī pat dziedāt cilvēkiem, kuri domā, ka nekad to nespētu.


Citas saites


Darba autors
Beate Štolcere un Airita Birze

Skaties citus darbus

Aivars Pelšs

Aivars Pelšs Zemnieks Mans tētis ir vienkāršs cilvēks. Viņš nebaidās darba vai grūtības. Viņš mīl... Uzzināt vairāk »

Biruta Zvaigznīte

Biruta Zvaigznīte Pensionāre, grāmatu autore Biruta Zvaigznīte - sava novada patriote, pētījusi, izzinājusi, aprakstījusi savās grāmatās sava... Uzzināt vairāk »

Pokromoviču ģimene

Pokromoviču ģimene Dzimtas apraksts Mana dzimta ir daļa no manis, daļa no valsts, daļa no vēstures. Autors vēlējās uzzināt vairāk... Uzzināt vairāk »

Solveiga Pētersone

Solveiga Pētersone Folkloras skolotāja Mūsu Latvijas dārgums ir Solveiga Pētersone, jo viņa ir tā, kura vēl joprojām izkopj ... Uzzināt vairāk »

Ilze  Dāve

Ilze Dāve Gaujienas Mūzikas un mākslas skolas direktore Ilzi Dāvi izvēlējos, jo viņa ir daudzpusīga un radoša personība Gaujienā. Viņa ir daudz... Uzzināt vairāk »

Uldis Godainis

Uldis Godainis IT speciālists, mūziķis Šogad Latvijai paliek 100, tādēļ es nolēmu pajautāt savai ģimenei par viņu ieguldījumu... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija