X
Asma Greidiņa

Asma Greidiņa

Pensionāre

Asma Greidiņa ir mana vecmāmiņa un Cesvaines lauku teritorijas apdzīvotajā vietā Kraukļos viņa ir nodzīvojusi lielāko daļu sava mūža. Te godprātīgi strādājusi padomju laikos, esot pensijā, aktīvi darbojas krauklēniešu sabiedriskajā dzīvē. Viņu šeit visi pazīst un es uzskatu, ka viņas dzīves stāsts ir ievērojama daļa Cesvaines vēsturē, jo viņa vienkārši ar sirdi un dvēseli ir cesvainiete.

Saistītie faili


Darba autors
Dārta Greidiņa

Skaties citus darbus

Josifs Ročko

Josifs Ročko Vēsturnieks un muzeja veidotājs J. Ročko ir daudzpusīga persona, kuras galvenais dzīves darbs ir vēsturiskās atmiņas... Uzzināt vairāk »

Vitolds  Šveiduks

Vitolds Šveiduks Metālizstrādājuma rūpnīcas direktors Par sava darba personību esam izvēlējušās sava laika izcilu Liepājas pilsētas... Uzzināt vairāk »

Skaidrīte Feldmane

Skaidrīte Feldmane Bijusi grāmatvede un brigadiere lopkopībā Izvēlētā persona, par kuru esmu izvēlējusies veidot šo mājaslapu, ir mana vecmamma... Uzzināt vairāk »

Ilona Saverasa

Ilona Saverasa Skolotāja Ilona Saverasa ir vienkārša sieviete no Burtniekiem. Tomēr viņa veic lielisku un ļoti... Uzzināt vairāk »

Valda un Veniamins Buzijani

Valda un Veniamins Buzijani Zobārsti Atsaucīgi un profesionāli zobārsti, pie kuriem labo zobus visa mana ģimene. Valda un Veniamins... Uzzināt vairāk »

Aivars Pelšs

Aivars Pelšs Zemnieks Mans tētis ir vienkāršs cilvēks. Viņš nebaidās darba vai grūtības. Viņš mīl... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija