X
Asma Greidiņa

Asma Greidiņa

Pensionāre

Asma Greidiņa ir mana vecmāmiņa un Cesvaines lauku teritorijas apdzīvotajā vietā Kraukļos viņa ir nodzīvojusi lielāko daļu sava mūža. Te godprātīgi strādājusi padomju laikos, esot pensijā, aktīvi darbojas krauklēniešu sabiedriskajā dzīvē. Viņu šeit visi pazīst un es uzskatu, ka viņas dzīves stāsts ir ievērojama daļa Cesvaines vēsturē, jo viņa vienkārši ar sirdi un dvēseli ir cesvainiete.

Saistītie faili


Darba autors
Dārta Greidiņa

Skaties citus darbus

Laimdota Mustermane

Laimdota Mustermane Savā laikā bija skolotāja Es izvēlējos rakstīts dzīvesstāstu par savu vecvecmāmiņu Laimdotu Mustermani, jo viņa bija... Uzzināt vairāk »

Uldis Godainis

Uldis Godainis IT speciālists, mūziķis Šogad Latvijai paliek 100, tādēļ es nolēmu pajautāt savai ģimenei par viņu ieguldījumu... Uzzināt vairāk »

Astrīda Červinska

Astrīda Červinska Autobusa kasiere Mēs izvēlējāmies Astrīdi Červinsku, jo viņa mūsu ģimenei ir ļoti nozīmīga, rādot paraugu par... Uzzināt vairāk »

Velta Kaņepēja

Velta Kaņepēja Pensionāre Veltu Kaņepēju izvēlējāmies, jo personīgi pazīstam (viņa ir mūsu Omīte). Esam daudz... Uzzināt vairāk »

Josifs Ročko

Josifs Ročko Vēsturnieks un muzeja veidotājs J. Ročko ir daudzpusīga persona, kuras galvenais dzīves darbs ir vēsturiskās atmiņas... Uzzināt vairāk »

Andris Linde

Andris Linde Mākslinieks- noformētājs, bijušais Suntažu vidusskolas skolotājs Ir svarīgi novērtēt cilvēkus un viņu paveikto darbu. Bieži vien cilvēki tiek novērtēti un... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija