X
Andris Linde

Andris Linde

Mākslinieks- noformētājs, bijušais Suntažu vidusskolas skolotājs

Ir svarīgi novērtēt cilvēkus un viņu paveikto darbu. Bieži vien cilvēki tiek novērtēti un pieminēti tikai pēc viņu nāves, tāpēc es izvēlējos uzņemt video par cilvēku, kas ir starp mums. Andra Lindes ieguldījums Suntažu pagastā ir nenovērtējams. Viņš ir iemūžinājis Suntažu attīstību kopš 1961.gada, tādējādi veidojot mūsu pagasta vēsturi. Andris 50 gadus ir strādājis Suntažu vidusskolā par vizuālās mākslas un kultūras vēstures skolotāju. Viņš piedalās pagasta laikraksta veidošanā, izgatavo afišas, diplomus, atzinības rakstus gan Suntažu vidusskolai, gan kultūras namam un pagastam. Veidojot video par Andri Lindi, tika veiktas intervijas ar vairākiem cilvēkiem. Meklējot informāciju muzejā, es secināju, ka tur atrodamo informāciju ir noformējis un apkopojis, kā arī iemūžinājis Andris, tāpēc par viņu pašu tur nav atrodama nekāda informācija. Šis video ir tikai neliels ieskats Andra dzīvē un paveiktajos darbos. Es droši varu teikt, ka Andris Linde ir Suntažu Dārgums!Darba autors
Ilze Glaudiņa

Skaties citus darbus

Kārlis Bērziņš

Kārlis Bērziņš Pensionārs Mēs izvēlējāmies stāstīt par Kārli Bērziņu, jo viņš ir mūsu vecvecāku paziņa. Uzzinot... Uzzināt vairāk »

Vitolds  Šveiduks

Vitolds Šveiduks Metālizstrādājuma rūpnīcas direktors Par sava darba personību esam izvēlējušās sava laika izcilu Liepājas pilsētas... Uzzināt vairāk »

Aldis Ločmelis

Aldis Ločmelis Zemnieks-uzņēmējs Aldis Ločmelis ir zemnieku saimniecības "Kotiņi" īpašnieks. Te ir dzimis, audzis un ir... Uzzināt vairāk »

Silvija Stivriņa

Silvija Stivriņa Mūzikas skolotāja Mēs izvēlējāmies popularizēt mūsu mūzikas skolotājas Silvijas Stivriņas veikumu, jo viņa... Uzzināt vairāk »

Aina Lakstīgala

Aina Lakstīgala Skolotāja Mēs izvēlējāmies rakstīt par Ainu Lakstīgalu, jo viņa ir mūsu vecvecāku paziņa un kaimiņiene.... Uzzināt vairāk »

Auguste Eglentāle

Auguste Eglentāle Pavāre Auguste Eglentāle (dzimusi 1883. gada 9. februārī, mirusi 1967. gada 11. maijā) ir atstājusi... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija