X
Amālija Pūtele

Amālija Pūtele

Šuvēja

Veidot darbu par Amāliju izlēmu, jo es viņu varētu saukt par savu vecvecmāmiņu, kaut arī man ar viņu nav nekādas radniecības. Viņa palīdzēj manai vecmāmiņai izaudzināt manu mammu un viņas brāļus. Bet par dārgumu mūsu novadā viņu varētu dēvēt, jo šie nebija vienīgie cilvēki, kuriem viņa palīdzēja, tādi bja daudz, gan tie kuri pie viņas dzīvoja, gan kuriem deva darbu, gan kuriem vienkārši palīdzēj ar savām šūšanas prasmēm, par kurām vēl runā šodien, gan tie, kuri viņai uzticējās. Lai arī jau aptuveni 30 gadus Amālija vairs nav šajā pusē par viņu arvien atceras un stāsta.
Darba autors
Dita Liepiņa

Skaties citus darbus

Uldis Godainis

Uldis Godainis IT speciālists, mūziķis Šogad Latvijai paliek 100, tādēļ es nolēmu pajautāt savai ģimenei par viņu ieguldījumu... Uzzināt vairāk »

Māra Grāvele

Māra Grāvele pensionāre Katrs no mums ir Latvijas dārgums ar savu stāstu, kuru mēs uzzinām sarunājoties. Mans izvēlētais... Uzzināt vairāk »

Mārtiņš Birnis Mūzikas un pūšaminstrumentu pedagogs, orķestru diriģents un komponists Vēlos pastāstīt par šo mūziķi, jo plašākai Latvijas sabiedrībai Mārtiņ&scaron... Uzzināt vairāk »

Vija Valdmane

Vija Valdmane Ārlavas pansijas darbiniece Es izvēlējos pastāstīt par Viju Valdmani, jo viņa savu darbu dara profesionāli, bet ar sirsnību un... Uzzināt vairāk »

Marta un Reinholds Kučeri Zemnieki Mūsu vecvecmāmiņa Marta Kučere (Dansone) dzimusi 1918. gada  1.aprīlī ... Uzzināt vairāk »

Jānis Gustsons

Jānis Gustsons Ugunsdzēsējs, izmeklētājs, izpletņlēcējs Es izvēlējos savu vectēvu - Jāni Gustonu, jo viņš ir mūsu dzimtas paraugs. Viņa personība,... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija