X
Aldis Ločmelis

Aldis Ločmelis

Zemnieks-uzņēmējs

Aldis Ločmelis ir zemnieku saimniecības "Kotiņi" īpašnieks. Te ir dzimis, audzis un ir izveidojis nākotnes saimniecību, kura, piesaistot iespējamos resursus, ir kļuvusi par vienu no perspektīvākajām saimniecībām Latgalē. Aldis ir cilvēks, kas iet kopsolī ar laiku, prasmīgs saimnieks un uzņēmējs, kas ir radījis (un radīs nākotnē) patstāvīgas darba vietas dažāda vecuma cilvēkiem (īpaši jaunajiem), parādot, ka Latgale nav bezcerības nostūris, bet perspektīva vieta, kur ir redzama Eiropa.  Viņš savu pieredzi popularizē, rīkojot "Lauku dienas", kurās piedalās interesenti no visas Latvijas. Aldis Ločmelis ir cilvēks, savas valsts patriots, kura devumu ir augsti novērtējuši dažādu institūciju pārstāvji. Viņš ir viens no Latgales pērlēm.


Citas saites


Darba autors
Airita Ķikuste

Skaties citus darbus

Lūcija un Vitālijs  Rancāni

Lūcija un Vitālijs Rancāni pašlaik pensionāri „Nevis slinkojot un pūstot tautu labā godā ceļ’“ - šie Jura Alunāna vārdi... Uzzināt vairāk »

Agris Robežnieks

Agris Robežnieks NBS Sauszemes spēku kājnieku brigādes komandieris Skolotāja uzaicināja mani piedalīties konkursā, un es izvēlējos rakstīt par savu tēti. Es viņu... Uzzināt vairāk »

Skaidrīte Feldmane

Skaidrīte Feldmane Bijusi grāmatvede un brigadiere lopkopībā Izvēlētā persona, par kuru esmu izvēlējusies veidot šo mājaslapu, ir mana vecmamma... Uzzināt vairāk »

Georgs Fjodorovs

Georgs Fjodorovs Skolotājs un skautu vienības atjaunotājs Mēs sagatavojām projektu par vietējo skolotāju, kas Cesvainē atjaunoja 42. skautu vienību &ndash... Uzzināt vairāk »

Ligita Pelnika

Ligita Pelnika Matemātikas skolotāja, Izvaltas pagasta jauniešu deju kopas "Rudņa" vadītāja Ligita Pelnika ir Krāslavas pamatskolas matemātikas skolotāja un Izvaltas pagasta jauniešu deju... Uzzināt vairāk »

Vitolds  Šveiduks

Vitolds Šveiduks Metālizstrādājuma rūpnīcas direktors Par sava darba personību esam izvēlējušās sava laika izcilu Liepājas pilsētas... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija