X
Aldis Ločmelis

Aldis Ločmelis

Zemnieks-uzņēmējs

Aldis Ločmelis ir zemnieku saimniecības "Kotiņi" īpašnieks. Te ir dzimis, audzis un ir izveidojis nākotnes saimniecību, kura, piesaistot iespējamos resursus, ir kļuvusi par vienu no perspektīvākajām saimniecībām Latgalē. Aldis ir cilvēks, kas iet kopsolī ar laiku, prasmīgs saimnieks un uzņēmējs, kas ir radījis (un radīs nākotnē) patstāvīgas darba vietas dažāda vecuma cilvēkiem (īpaši jaunajiem), parādot, ka Latgale nav bezcerības nostūris, bet perspektīva vieta, kur ir redzama Eiropa.  Viņš savu pieredzi popularizē, rīkojot "Lauku dienas", kurās piedalās interesenti no visas Latvijas. Aldis Ločmelis ir cilvēks, savas valsts patriots, kura devumu ir augsti novērtējuši dažādu institūciju pārstāvji. Viņš ir viens no Latgales pērlēm.


Citas saites


Darba autors
Airita Ķikuste

Skaties citus darbus

Egils Andrejs Johansons

Egils Andrejs Johansons Kultūras darbinieks Kopš 1983. gada Egils Andrejs Johansons ir aktīvs kultūras darbinieks un pasākumu organizators... Uzzināt vairāk »

Daina Sirmā

Daina Sirmā Dzejniece un skolotāja Daina Sirmā, manuprāt, ir izcila personība. Dzirdēju daudzu skolotāju un skolēnu pozitīvās... Uzzināt vairāk »

Māra Grāvele

Māra Grāvele pensionāre Katrs no mums ir Latvijas dārgums ar savu stāstu, kuru mēs uzzinām sarunājoties. Mans izvēlētais... Uzzināt vairāk »

Staņislava Kalniņa

Staņislava Kalniņa Skolotāja un koru vadītāja Es šo cilvēku izvēlējos tāpēc, ka vairāk kā 7 gadus dziedāju Staņislavas Kalniņas... Uzzināt vairāk »

Georgs Fjodorovs

Georgs Fjodorovs Skolotājs un skautu vienības atjaunotājs Mēs sagatavojām projektu par vietējo skolotāju, kas Cesvainē atjaunoja 42. skautu vienību &ndash... Uzzināt vairāk »

Ilona Saverasa

Ilona Saverasa Skolotāja Ilona Saverasa ir vienkārša sieviete no Burtniekiem. Tomēr viņa veic lielisku un ļoti... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija