X
Aldis Ločmelis

Aldis Ločmelis

Zemnieks-uzņēmējs

Aldis Ločmelis ir zemnieku saimniecības "Kotiņi" īpašnieks. Te ir dzimis, audzis un ir izveidojis nākotnes saimniecību, kura, piesaistot iespējamos resursus, ir kļuvusi par vienu no perspektīvākajām saimniecībām Latgalē. Aldis ir cilvēks, kas iet kopsolī ar laiku, prasmīgs saimnieks un uzņēmējs, kas ir radījis (un radīs nākotnē) patstāvīgas darba vietas dažāda vecuma cilvēkiem (īpaši jaunajiem), parādot, ka Latgale nav bezcerības nostūris, bet perspektīva vieta, kur ir redzama Eiropa.  Viņš savu pieredzi popularizē, rīkojot "Lauku dienas", kurās piedalās interesenti no visas Latvijas. Aldis Ločmelis ir cilvēks, savas valsts patriots, kura devumu ir augsti novērtējuši dažādu institūciju pārstāvji. Viņš ir viens no Latgales pērlēm.


Citas saites


Darba autors
Airita Ķikuste

Skaties citus darbus

Silva Linarte

Silva Linarte Māksliniece, pedagoģe un novadpētniece Mēs izvēlējāmies Silvu Linarti, lai pastāstītu par viņas nozīmīgo ieguldījumu Daugavpils... Uzzināt vairāk »

Biruta Zvaigznīte

Biruta Zvaigznīte Pensionāre, grāmatu autore Biruta Zvaigznīte - sava novada patriote, pētījusi, izzinājusi, aprakstījusi savās grāmatās sava... Uzzināt vairāk »

Astrīda Petaško

Astrīda Petaško Pedagoģe un logopēde Ejot garām mūsu skolas vēstures foto galerijai un viesojoties skolas muzejā, mūsu uzmanību... Uzzināt vairāk »

Georgs Fjodorovs

Georgs Fjodorovs Skolotājs un skautu vienības atjaunotājs Mēs sagatavojām projektu par vietējo skolotāju, kas Cesvainē atjaunoja 42. skautu vienību &ndash... Uzzināt vairāk »

Ligita Šreibere

Ligita Šreibere Mūzikas skolas skolotāja un folkloras kopas Mēs izvēlējāmies taisīt projektu tieši par šo cilvēku, jo viņa tiešām ir... Uzzināt vairāk »

Māra Grāvele

Māra Grāvele pensionāre Katrs no mums ir Latvijas dārgums ar savu stāstu, kuru mēs uzzinām sarunājoties. Mans izvēlētais... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija