X
Aldis Ločmelis

Aldis Ločmelis

Zemnieks-uzņēmējs

Aldis Ločmelis ir zemnieku saimniecības "Kotiņi" īpašnieks. Te ir dzimis, audzis un ir izveidojis nākotnes saimniecību, kura, piesaistot iespējamos resursus, ir kļuvusi par vienu no perspektīvākajām saimniecībām Latgalē. Aldis ir cilvēks, kas iet kopsolī ar laiku, prasmīgs saimnieks un uzņēmējs, kas ir radījis (un radīs nākotnē) patstāvīgas darba vietas dažāda vecuma cilvēkiem (īpaši jaunajiem), parādot, ka Latgale nav bezcerības nostūris, bet perspektīva vieta, kur ir redzama Eiropa.  Viņš savu pieredzi popularizē, rīkojot "Lauku dienas", kurās piedalās interesenti no visas Latvijas. Aldis Ločmelis ir cilvēks, savas valsts patriots, kura devumu ir augsti novērtējuši dažādu institūciju pārstāvji. Viņš ir viens no Latgales pērlēm.


Citas saites


Darba autors
Airita Ķikuste

Skaties citus darbus

Elza Zariņa

Elza Zariņa Keramiķe Šī māksliniece ir manas vecvecmāmiņas māsa, kura visa mūža darba mantojumu ir atstājusi... Uzzināt vairāk »

Austra Pumpure

Austra Pumpure Dziesminiece un ģitārskolotāja Austra bija viena no lieliskākajām personām Kurzemē. Mīlēja bērnus un bērni mīlēja viņu.... Uzzināt vairāk »

Astrīda Petaško

Astrīda Petaško Pedagoģe un logopēde Ejot garām mūsu skolas vēstures foto galerijai un viesojoties skolas muzejā, mūsu uzmanību... Uzzināt vairāk »

Egils Andrejs Johansons

Egils Andrejs Johansons Kultūras darbinieks Kopš 1983. gada Egils Andrejs Johansons ir aktīvs kultūras darbinieks un pasākumu organizators... Uzzināt vairāk »

Josifs Ročko

Josifs Ročko Vēsturnieks un muzeja veidotājs J. Ročko ir daudzpusīga persona, kuras galvenais dzīves darbs ir vēsturiskās atmiņas... Uzzināt vairāk »

Ernests Laumanis

Ernests Laumanis Latvijas armijas karavīrs, leģionārs, politiski represētais, Latvijas patriots Ernests Laumanis ir Katrīnas Ližbovskas vecvectēvs. Pie darba autores vecmāmiņas Brigitas... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija