X
Aivars Pelšs

Aivars Pelšs

Zemnieks

Mans tētis ir vienkāršs cilvēks. Viņš nebaidās darba vai grūtības. Viņš mīl savus mīļos cilvēkus un neatkārtojamo Latvijas dabu. Tētis kopj sava tēva zemi. Ikdienas gaitās nākas saskarties arī ar grūtībām. Tās tēti nebiedē. Grūtības sniedz jaunu pieredzi, reizēm arī mācību. Tētis nesūdzas par pārbaudījumiem, kurus tam ir bijis jāizpilda. Tētis ir ļoti izpalīdzīgs cilvēks. Šobrīd tādu nav daudz. Viņš palīdz novada cilvēkiem. Tēta gleznas baudu sniedz arī pārējiem novada iedzīvotājiem. Bieži vien viņa gleznas var redzēt novada vai pagasta izstādēs. Viņš kopj savu zemi. Daudzi cilvēki dodas prom no laukiem uz pilsētām. Tēti tas ļoti skumdina, jo lauki ir viņa sirdslieta. Ir labi, ka vēl ir tādi cilvēki, kuri nepamet Latvijas laukus tukšus. Ar tādiem cilvēkiem vajadzētu vairāk lepoties un atbalstīt. Es varu lepoties, ka viens no šādiem drosmīgajiem cilvēkiem ir arī mans tētis, tāpēc tieši viņš ir mūsu novada dārgums.

Saistītie faili


Darba autors
Indra Pelša

Skaties citus darbus

Velta Kaņepēja

Velta Kaņepēja Pensionāre Veltu Kaņepēju izvēlējāmies, jo personīgi pazīstam (viņa ir mūsu Omīte). Esam daudz... Uzzināt vairāk »

Josifs Ročko

Josifs Ročko Vēsturnieks un muzeja veidotājs J. Ročko ir daudzpusīga persona, kuras galvenais dzīves darbs ir vēsturiskās atmiņas... Uzzināt vairāk »

Gvido Šalms

Gvido Šalms Treneris, skolotājs, pulciņu vadītājs, sportists, mentors Es uzsaktu, ka Gvido Šalms ir Latvijas dārgums, jo ļoti daudz savu laiku pavada kopā ar... Uzzināt vairāk »

Artūrs Veckalniņš

Artūrs Veckalniņš Latviešu strēlnieks, Zaļās Artura grupas vadonis un komandieris, vēlāk 9.Madonas aizsargu pulka komandieris Šis cilvēks-dārgums ir no manas dzimtas, precīzāk mans vecvecvectēvs un es vēlējos viņa... Uzzināt vairāk »

Aloizijs Broks

Aloizijs Broks Garīdznieks, skolu direktors un tulkotājs Aloizijs Broks ir Latvijas un Aglonas dārgums, jo ir veicinājis novada uzplaukumu - izveidojis 2... Uzzināt vairāk »

Staņislavs Prikulis

Staņislavs Prikulis Priesteris Staņislavs Prikulis, Baltinavas katoļu baznīcas priesteris, aktīvs gaidu un skautu kustības... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija