X
Aivars Pelšs

Aivars Pelšs

Zemnieks

Mans tētis ir vienkāršs cilvēks. Viņš nebaidās darba vai grūtības. Viņš mīl savus mīļos cilvēkus un neatkārtojamo Latvijas dabu. Tētis kopj sava tēva zemi. Ikdienas gaitās nākas saskarties arī ar grūtībām. Tās tēti nebiedē. Grūtības sniedz jaunu pieredzi, reizēm arī mācību. Tētis nesūdzas par pārbaudījumiem, kurus tam ir bijis jāizpilda. Tētis ir ļoti izpalīdzīgs cilvēks. Šobrīd tādu nav daudz. Viņš palīdz novada cilvēkiem. Tēta gleznas baudu sniedz arī pārējiem novada iedzīvotājiem. Bieži vien viņa gleznas var redzēt novada vai pagasta izstādēs. Viņš kopj savu zemi. Daudzi cilvēki dodas prom no laukiem uz pilsētām. Tēti tas ļoti skumdina, jo lauki ir viņa sirdslieta. Ir labi, ka vēl ir tādi cilvēki, kuri nepamet Latvijas laukus tukšus. Ar tādiem cilvēkiem vajadzētu vairāk lepoties un atbalstīt. Es varu lepoties, ka viens no šādiem drosmīgajiem cilvēkiem ir arī mans tētis, tāpēc tieši viņš ir mūsu novada dārgums.

Saistītie faili


Darba autors
Indra Pelša

Skaties citus darbus

Andris Linde

Andris Linde Mākslinieks- noformētājs, bijušais Suntažu vidusskolas skolotājs Ir svarīgi novērtēt cilvēkus un viņu paveikto darbu. Bieži vien cilvēki tiek novērtēti un... Uzzināt vairāk »

Ligita Šreibere

Ligita Šreibere Mūzikas skolas skolotāja un folkloras kopas Mēs izvēlējāmies taisīt projektu tieši par šo cilvēku, jo viņa tiešām ir... Uzzināt vairāk »

Amālija Pūtele

Amālija Pūtele Šuvēja Veidot darbu par Amāliju izlēmu, jo es viņu varētu saukt par savu vecvecmāmiņu, kaut arī man ar... Uzzināt vairāk »

Vladislavs Locs

Vladislavs Locs Rakstnieks, redaktors, grāmatu izdevējs Šogad apritēja 105 gadi kopš dzimis latgaļu grāmatu izdevējs Vladislavs Lōcs.... Uzzināt vairāk »

Elza Zariņa

Elza Zariņa Keramiķe Šī māksliniece ir manas vecvecmāmiņas māsa, kura visa mūža darba mantojumu ir atstājusi... Uzzināt vairāk »

Alma Kāle

Alma Kāle Gaviezes pagasta senlietu krātuves veidotāja un ilggadējā tās vadītāja Es vēlos pastāstīt par savu vecmāmiņu Almu Kāli. Viņas mūžs ir tik bagāts un krāsains kā... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija