X
Aivars Pelšs

Aivars Pelšs

Zemnieks

Mans tētis ir vienkāršs cilvēks. Viņš nebaidās darba vai grūtības. Viņš mīl savus mīļos cilvēkus un neatkārtojamo Latvijas dabu. Tētis kopj sava tēva zemi. Ikdienas gaitās nākas saskarties arī ar grūtībām. Tās tēti nebiedē. Grūtības sniedz jaunu pieredzi, reizēm arī mācību. Tētis nesūdzas par pārbaudījumiem, kurus tam ir bijis jāizpilda. Tētis ir ļoti izpalīdzīgs cilvēks. Šobrīd tādu nav daudz. Viņš palīdz novada cilvēkiem. Tēta gleznas baudu sniedz arī pārējiem novada iedzīvotājiem. Bieži vien viņa gleznas var redzēt novada vai pagasta izstādēs. Viņš kopj savu zemi. Daudzi cilvēki dodas prom no laukiem uz pilsētām. Tēti tas ļoti skumdina, jo lauki ir viņa sirdslieta. Ir labi, ka vēl ir tādi cilvēki, kuri nepamet Latvijas laukus tukšus. Ar tādiem cilvēkiem vajadzētu vairāk lepoties un atbalstīt. Es varu lepoties, ka viens no šādiem drosmīgajiem cilvēkiem ir arī mans tētis, tāpēc tieši viņš ir mūsu novada dārgums.

Saistītie faili


Darba autors
Indra Pelša

Skaties citus darbus

Amālija Pūtele

Amālija Pūtele Šuvēja Veidot darbu par Amāliju izlēmu, jo es viņu varētu saukt par savu vecvecmāmiņu, kaut arī man ar... Uzzināt vairāk »

Valda Dorša

Valda Dorša Skolotāja Es izvēlējos rakstīt par skolotāju Valdu Doršu, jo viņa ir ieguldījusi 55 gadus skolā kā... Uzzināt vairāk »

Uldis  Jaunzemis

Uldis Jaunzemis Zemnieku saimniecības īpašnieks Izvēlējos šo cilvēku, jo uzskatu, ka vienkārši cilvēki veido kaut ko lielu, tik lielu... Uzzināt vairāk »

Sergejs Ahmaduļins

Sergejs Ahmaduļins Zemessargs un boksa treneris Sergejs Ahmaduļins ir dienējis Nacionālajos bruņotajos spēkos. Piedalījies vairākās... Uzzināt vairāk »

Daina Sirmā

Daina Sirmā Dzejniece un skolotāja Daina Sirmā, manuprāt, ir izcila personība. Dzirdēju daudzu skolotāju un skolēnu pozitīvās... Uzzināt vairāk »

Edīte Pagraba

Edīte Pagraba Pensionējusies matemātikas skolotāja Skolotājs ir cilvēks, kas pilnveido skolēnu kā pilnvērtīgu sabiedrības locekli, mācot viņam... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija