X
Agris Robežnieks

Agris Robežnieks

NBS Sauszemes spēku kājnieku brigādes komandieris

Skolotāja uzaicināja mani piedalīties konkursā, un es izvēlējos rakstīt par savu tēti. Es viņu ļoti mīlu un cienu, bet es arī zinu, ka mans tētis ir liela autoritāte karavīriem, kuriem viņš ir komandieris, ka viņu ļoti atzinīgi vērtē Latvijas armijas augstākā priekšniecība. Agri Robežnieku pazīst un ciena Ropažu novadā kā ļoti atsaucīgu, izdarīgu cilvēku, uz kuru var paļauties. Skolas vecāki viņu ievēlēja par skolas padomes priekšsēdētāju, jo viņam var uzticēties. Agris Robežnieks ir Latvijas valsts patriots, karavīrs, kurš sargā savu tēvzemi, nebaidās no grūtībām un apzinīgi pilda savus pienākumus.

Saistītie failiDarba autors
Marta Robežniece

Skaties citus darbus

Asma Greidiņa

Asma Greidiņa Pensionāre Asma Greidiņa ir mana vecmāmiņa un Cesvaines lauku teritorijas apdzīvotajā vietā Kraukļos... Uzzināt vairāk »

Ernests Laumanis

Ernests Laumanis Latvijas armijas karavīrs, leģionārs, politiski represētais, Latvijas patriots Ernests Laumanis ir Katrīnas Ližbovskas vecvectēvs. Pie darba autores vecmāmiņas Brigitas... Uzzināt vairāk »

Georgs Fjodorovs

Georgs Fjodorovs Skolotājs un skautu vienības atjaunotājs Mēs sagatavojām projektu par vietējo skolotāju, kas Cesvainē atjaunoja 42. skautu vienību &ndash... Uzzināt vairāk »

Biruta Zvaigznīte

Biruta Zvaigznīte Pensionāre, grāmatu autore Biruta Zvaigznīte - sava novada patriote, pētījusi, izzinājusi, aprakstījusi savās grāmatās sava... Uzzināt vairāk »

Aloizijs Broks

Aloizijs Broks Garīdznieks, skolu direktors un tulkotājs Aloizijs Broks ir Latvijas un Aglonas dārgums, jo ir veicinājis novada uzplaukumu - izveidojis 2... Uzzināt vairāk »

Mārtiņš Birnis Mūzikas un pūšaminstrumentu pedagogs, orķestru diriģents un komponists Vēlos pastāstīt par šo mūziķi, jo plašākai Latvijas sabiedrībai Mārtiņ&scaron... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija