X
Agris Robežnieks

Agris Robežnieks

NBS Sauszemes spēku kājnieku brigādes komandieris

Skolotāja uzaicināja mani piedalīties konkursā, un es izvēlējos rakstīt par savu tēti. Es viņu ļoti mīlu un cienu, bet es arī zinu, ka mans tētis ir liela autoritāte karavīriem, kuriem viņš ir komandieris, ka viņu ļoti atzinīgi vērtē Latvijas armijas augstākā priekšniecība. Agri Robežnieku pazīst un ciena Ropažu novadā kā ļoti atsaucīgu, izdarīgu cilvēku, uz kuru var paļauties. Skolas vecāki viņu ievēlēja par skolas padomes priekšsēdētāju, jo viņam var uzticēties. Agris Robežnieks ir Latvijas valsts patriots, karavīrs, kurš sargā savu tēvzemi, nebaidās no grūtībām un apzinīgi pilda savus pienākumus.

Saistītie failiDarba autors
Marta Robežniece

Skaties citus darbus

Gvido Šalms

Gvido Šalms Treneris, skolotājs, pulciņu vadītājs, sportists, mentors Es uzsaktu, ka Gvido Šalms ir Latvijas dārgums, jo ļoti daudz savu laiku pavada kopā ar... Uzzināt vairāk »

Alma Kāle

Alma Kāle Gaviezes pagasta senlietu krātuves veidotāja un ilggadējā tās vadītāja Es vēlos pastāstīt par savu vecmāmiņu Almu Kāli. Viņas mūžs ir tik bagāts un krāsains kā... Uzzināt vairāk »

Uldis  Jaunzemis

Uldis Jaunzemis Zemnieku saimniecības īpašnieks Izvēlējos šo cilvēku, jo uzskatu, ka vienkārši cilvēki veido kaut ko lielu, tik lielu... Uzzināt vairāk »

Lūcija un Vitālijs  Rancāni

Lūcija un Vitālijs Rancāni pašlaik pensionāri „Nevis slinkojot un pūstot tautu labā godā ceļ’“ - šie Jura Alunāna vārdi... Uzzināt vairāk »

Arnolds Treide

Arnolds Treide Politiski represētais un bijušais Liepājas Politiski represēto kluba priekšsēdētājs. Šobrīd ir kluba dalībnieks. No 1957. līdz 1986.gadam motoru atslēdznieku brigadieris Liepājā. Mēs izvēlējāmies rakstīt par Arnoldu Treidi, jo: - Viņš bija izsūtīts 16 gadus un,... Uzzināt vairāk »

Biruta Zvaigznīte

Biruta Zvaigznīte Pensionāre, grāmatu autore Biruta Zvaigznīte - sava novada patriote, pētījusi, izzinājusi, aprakstījusi savās grāmatās sava... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija