X
Agris Robežnieks

Agris Robežnieks

NBS Sauszemes spēku kājnieku brigādes komandieris

Skolotāja uzaicināja mani piedalīties konkursā, un es izvēlējos rakstīt par savu tēti. Es viņu ļoti mīlu un cienu, bet es arī zinu, ka mans tētis ir liela autoritāte karavīriem, kuriem viņš ir komandieris, ka viņu ļoti atzinīgi vērtē Latvijas armijas augstākā priekšniecība. Agri Robežnieku pazīst un ciena Ropažu novadā kā ļoti atsaucīgu, izdarīgu cilvēku, uz kuru var paļauties. Skolas vecāki viņu ievēlēja par skolas padomes priekšsēdētāju, jo viņam var uzticēties. Agris Robežnieks ir Latvijas valsts patriots, karavīrs, kurš sargā savu tēvzemi, nebaidās no grūtībām un apzinīgi pilda savus pienākumus.

Saistītie failiDarba autors
Marta Robežniece

Skaties citus darbus

Sergejs Ahmaduļins

Sergejs Ahmaduļins Zemessargs un boksa treneris Sergejs Ahmaduļins ir dienējis Nacionālajos bruņotajos spēkos. Piedalījies vairākās... Uzzināt vairāk »

Amālija Pūtele

Amālija Pūtele Šuvēja Veidot darbu par Amāliju izlēmu, jo es viņu varētu saukt par savu vecvecmāmiņu, kaut arī man ar... Uzzināt vairāk »

Mirdza Lībiete

Mirdza Lībiete Bijusī latviešu valodas un literatūras skolotāja, tagad pensionāre Skolotāja pēc sirds aicinājuma, Rencēnu skolas absolvente, inteliģenta, vispusīga un atsaucīga.... Uzzināt vairāk »

Staņislava Kalniņa

Staņislava Kalniņa Skolotāja un koru vadītāja Es šo cilvēku izvēlējos tāpēc, ka vairāk kā 7 gadus dziedāju Staņislavas Kalniņas... Uzzināt vairāk »

Josifs Ročko

Josifs Ročko Vēsturnieks Josifs Ročko ir ļoti interesants cilvēks, kurš ir ebreju vestures glabatājs Latgalē. Uzzināt vairāk »

Valda Dorša

Valda Dorša Skolotāja Es izvēlējos rakstīt par skolotāju Valdu Doršu, jo viņa ir ieguldījusi 55 gadus skolā kā... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija