X
Agris Robežnieks

Agris Robežnieks

NBS Sauszemes spēku kājnieku brigādes komandieris

Skolotāja uzaicināja mani piedalīties konkursā, un es izvēlējos rakstīt par savu tēti. Es viņu ļoti mīlu un cienu, bet es arī zinu, ka mans tētis ir liela autoritāte karavīriem, kuriem viņš ir komandieris, ka viņu ļoti atzinīgi vērtē Latvijas armijas augstākā priekšniecība. Agri Robežnieku pazīst un ciena Ropažu novadā kā ļoti atsaucīgu, izdarīgu cilvēku, uz kuru var paļauties. Skolas vecāki viņu ievēlēja par skolas padomes priekšsēdētāju, jo viņam var uzticēties. Agris Robežnieks ir Latvijas valsts patriots, karavīrs, kurš sargā savu tēvzemi, nebaidās no grūtībām un apzinīgi pilda savus pienākumus.

Saistītie failiDarba autors
Marta Robežniece

Skaties citus darbus

Silva Linarte

Silva Linarte Māksliniece, pedagoģe un novadpētniece Mēs izvēlējāmies Silvu Linarti, lai pastāstītu par viņas nozīmīgo ieguldījumu Daugavpils... Uzzināt vairāk »

Agris Robežnieks

Agris Robežnieks NBS Sauszemes spēku kājnieku brigādes komandieris Skolotāja uzaicināja mani piedalīties konkursā, un es izvēlējos rakstīt par savu tēti. Es viņu... Uzzināt vairāk »

Amālija Pūtele

Amālija Pūtele Šuvēja Veidot darbu par Amāliju izlēmu, jo es viņu varētu saukt par savu vecvecmāmiņu, kaut arī man ar... Uzzināt vairāk »

Solveiga Pētersone

Solveiga Pētersone Folkloras skolotāja Mūsu Latvijas dārgums ir Solveiga Pētersone, jo viņa ir tā, kura vēl joprojām izkopj ... Uzzināt vairāk »

Aivars Pelšs

Aivars Pelšs Zemnieks Mans tētis ir vienkāršs cilvēks. Viņš nebaidās darba vai grūtības. Viņš mīl... Uzzināt vairāk »

Uldis  Jaunzemis

Uldis Jaunzemis Zemnieku saimniecības īpašnieks Izvēlējos šo cilvēku, jo uzskatu, ka vienkārši cilvēki veido kaut ko lielu, tik lielu... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija