X
Agris Robežnieks

Agris Robežnieks

NBS Sauszemes spēku kājnieku brigādes komandieris

Skolotāja uzaicināja mani piedalīties konkursā, un es izvēlējos rakstīt par savu tēti. Es viņu ļoti mīlu un cienu, bet es arī zinu, ka mans tētis ir liela autoritāte karavīriem, kuriem viņš ir komandieris, ka viņu ļoti atzinīgi vērtē Latvijas armijas augstākā priekšniecība. Agri Robežnieku pazīst un ciena Ropažu novadā kā ļoti atsaucīgu, izdarīgu cilvēku, uz kuru var paļauties. Skolas vecāki viņu ievēlēja par skolas padomes priekšsēdētāju, jo viņam var uzticēties. Agris Robežnieks ir Latvijas valsts patriots, karavīrs, kurš sargā savu tēvzemi, nebaidās no grūtībām un apzinīgi pilda savus pienākumus.

Saistītie failiDarba autors
Marta Robežniece

Skaties citus darbus

Biruta Zvaigznīte

Biruta Zvaigznīte Pensionāre, grāmatu autore Biruta Zvaigznīte - sava novada patriote, pētījusi, izzinājusi, aprakstījusi savās grāmatās sava... Uzzināt vairāk »

Laimdota Mustermane

Laimdota Mustermane Savā laikā bija skolotāja Es izvēlējos rakstīts dzīvesstāstu par savu vecvecmāmiņu Laimdotu Mustermani, jo viņa bija... Uzzināt vairāk »

Dzintars Tīds

Dzintars Tīds Veterinārārsts Manuprāt, mēs visi esam kā mazi, katra novada dārgumiņi. Toties ir atsevišķi cilvēki, kas... Uzzināt vairāk »

Lūcija Preise

Lūcija Preise Vienkārša dzimteni mīloša latviete Mēs gribam pastāstīt par Lūciju Preisi – vienkāršu latvieti, kuras mūža 15 gadi... Uzzināt vairāk »

Mārtiņš Birnis Mūzikas un pūšaminstrumentu pedagogs, orķestru diriģents un komponists Vēlos pastāstīt par šo mūziķi, jo plašākai Latvijas sabiedrībai Mārtiņ&scaron... Uzzināt vairāk »

Gvido Šalms

Gvido Šalms Treneris, skolotājs, pulciņu vadītājs, sportists, mentors Es uzsaktu, ka Gvido Šalms ir Latvijas dārgums, jo ļoti daudz savu laiku pavada kopā ar... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija