X
Aleksandrs Stepanovs

Aleksandrs Stepanovs

Gaisa Spēku komandieris, pulkveižleitnants

Es izvēlējos veidot projektu par Aleksandru Stepanovu, jo, manuprāt, tā ir spoža personība. Viņš cēlies no Daugavpils (Latgales), pabeidzot Daugavpilī augstāko izglītību, pārcilās Rīgā, kur ir sasniedzis diezgan daudz. Manuprāt, par viņu jāpastāsta publikai, jo viņa viņa vadībā tika celta militārā bāze, kura strādā un attīstās līdz mūsdienām. Viņš ir izcils piemērs jauniešiem, ka ja ir gribasspēks, var kalnus gāzt, Veidojot projektu, es sazinos ar Aleksandru Stepanovu personīgi un izmantoju laikrakstu publicējumus, kā arī materiālu no personīga Aleksandra Stepanova arhīva.

Citas saites


Darba autors
Valentīna Elizabete Dzjumane

Skaties citus darbus

Asma Greidiņa

Asma Greidiņa Pensionāre Asma Greidiņa ir mana vecmāmiņa un Cesvaines lauku teritorijas apdzīvotajā vietā Kraukļos... Uzzināt vairāk »

Aina Zvirbule

Aina Zvirbule Skolotāja Skolotāja visu savu darba mūžu veltījusi vienai profesijai un vienai darba vietai. Viņas audzināmo... Uzzināt vairāk »

Josifs Ročko

Josifs Ročko Vēsturnieks un muzeja veidotājs J. Ročko ir daudzpusīga persona, kuras galvenais dzīves darbs ir vēsturiskās atmiņas... Uzzināt vairāk »

Juris Raķis

Juris Raķis Gids, vēstures pētnieks, kolekcionārs Mēs izvēlējāmies veidot darbu par Juri Raķi, jo uzskatām, ka viņš ir viens no Liepājas... Uzzināt vairāk »

Lūcija Preise

Lūcija Preise Vienkārša dzimteni mīloša latviete Mēs gribam pastāstīt par Lūciju Preisi – vienkāršu latvieti, kuras mūža 15 gadi... Uzzināt vairāk »

Uldis Godainis

Uldis Godainis IT speciālists, mūziķis Šogad Latvijai paliek 100, tādēļ es nolēmu pajautāt savai ģimenei par viņu ieguldījumu... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija