X
Aleksandrs Stepanovs

Aleksandrs Stepanovs

Gaisa Spēku komandieris, pulkveižleitnants

Es izvēlējos veidot projektu par Aleksandru Stepanovu, jo, manuprāt, tā ir spoža personība. Viņš cēlies no Daugavpils (Latgales), pabeidzot Daugavpilī augstāko izglītību, pārcilās Rīgā, kur ir sasniedzis diezgan daudz. Manuprāt, par viņu jāpastāsta publikai, jo viņa viņa vadībā tika celta militārā bāze, kura strādā un attīstās līdz mūsdienām. Viņš ir izcils piemērs jauniešiem, ka ja ir gribasspēks, var kalnus gāzt, Veidojot projektu, es sazinos ar Aleksandru Stepanovu personīgi un izmantoju laikrakstu publicējumus, kā arī materiālu no personīga Aleksandra Stepanova arhīva.

Citas saites


Darba autors
Valentīna Elizabete Dzjumane

Skaties citus darbus

Jānis Auzāns

Jānis Auzāns Dambretes skolotājs Viņš bija paraugs saviem jaunākajiem darba kolēģiem. No viņa ikviens varēja mācīties darba... Uzzināt vairāk »

Josifs Ročko

Josifs Ročko Vēsturnieks un muzeja veidotājs J. Ročko ir daudzpusīga persona, kuras galvenais dzīves darbs ir vēsturiskās atmiņas... Uzzināt vairāk »

Jūlijs Lūsis

Jūlijs Lūsis Virvju vijējs Es izvēlējos savu vecvecvectēvu, jo es par viņu nekad nebiju dzirdējusi. Un mani ļoti ieinteresēja... Uzzināt vairāk »

Zigrīda Dirnēna

Zigrīda Dirnēna Pensionāre, ārste Stāsts ir par manu vecmāmiņu un viņas dzīves grūtībām un sasniegumiem. Uzzināt vairāk »

Mirdza Lībiete

Mirdza Lībiete Bijusī latviešu valodas un literatūras skolotāja, tagad pensionāre Skolotāja pēc sirds aicinājuma, Rencēnu skolas absolvente, inteliģenta, vispusīga un atsaucīga.... Uzzināt vairāk »

Agris Robežnieks

Agris Robežnieks NBS Sauszemes spēku kājnieku brigādes komandieris Skolotāja uzaicināja mani piedalīties konkursā, un es izvēlējos rakstīt par savu tēti. Es viņu... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija