X
Aleksandrs Stepanovs

Aleksandrs Stepanovs

Gaisa Spēku komandieris, pulkveižleitnants

Es izvēlējos veidot projektu par Aleksandru Stepanovu, jo, manuprāt, tā ir spoža personība. Viņš cēlies no Daugavpils (Latgales), pabeidzot Daugavpilī augstāko izglītību, pārcilās Rīgā, kur ir sasniedzis diezgan daudz. Manuprāt, par viņu jāpastāsta publikai, jo viņa viņa vadībā tika celta militārā bāze, kura strādā un attīstās līdz mūsdienām. Viņš ir izcils piemērs jauniešiem, ka ja ir gribasspēks, var kalnus gāzt, Veidojot projektu, es sazinos ar Aleksandru Stepanovu personīgi un izmantoju laikrakstu publicējumus, kā arī materiālu no personīga Aleksandra Stepanova arhīva.

Citas saites


Darba autors
Valentīna Elizabete Dzjumane

Skaties citus darbus

Egils Jucevičs

Egils Jucevičs Fizikas skolotājs Mēs ikkatrs varam lepoties ar šādiem iedvesmojošiem tēliem kā fizikas skolotājs Egils... Uzzināt vairāk »

Josifs Ročko

Josifs Ročko Vēsturnieks Josifs Ročko ir ļoti interesants cilvēks, kurš ir ebreju vestures glabatājs Latgalē. Uzzināt vairāk »

Mārtiņš Birnis Mūzikas un pūšaminstrumentu pedagogs, orķestru diriģents un komponists Vēlos pastāstīt par šo mūziķi, jo plašākai Latvijas sabiedrībai Mārtiņ&scaron... Uzzināt vairāk »

Jānis Auzāns

Jānis Auzāns Dambretes skolotājs Viņš bija paraugs saviem jaunākajiem darba kolēģiem. No viņa ikviens varēja mācīties darba... Uzzināt vairāk »

Jānis Gustsons

Jānis Gustsons Ugunsdzēsējs, izmeklētājs, izpletņlēcējs Es izvēlējos savu vectēvu - Jāni Gustonu, jo viņš ir mūsu dzimtas paraugs. Viņa personība,... Uzzināt vairāk »

Artūrs Veckalniņš

Artūrs Veckalniņš Latviešu strēlnieks, Zaļās Artura grupas vadonis un komandieris, vēlāk 9.Madonas aizsargu pulka komandieris Šis cilvēks-dārgums ir no manas dzimtas, precīzāk mans vecvecvectēvs un es vēlējos viņa... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija