X
Aleksandrs Stepanovs

Aleksandrs Stepanovs

Gaisa Spēku komandieris, pulkveižleitnants

Es izvēlējos veidot projektu par Aleksandru Stepanovu, jo, manuprāt, tā ir spoža personība. Viņš cēlies no Daugavpils (Latgales), pabeidzot Daugavpilī augstāko izglītību, pārcilās Rīgā, kur ir sasniedzis diezgan daudz. Manuprāt, par viņu jāpastāsta publikai, jo viņa viņa vadībā tika celta militārā bāze, kura strādā un attīstās līdz mūsdienām. Viņš ir izcils piemērs jauniešiem, ka ja ir gribasspēks, var kalnus gāzt, Veidojot projektu, es sazinos ar Aleksandru Stepanovu personīgi un izmantoju laikrakstu publicējumus, kā arī materiālu no personīga Aleksandra Stepanova arhīva.

Citas saites


Darba autors
Valentīna Elizabete Dzjumane

Skaties citus darbus

Verners Brāķeris

Verners Brāķeris Pensionēts skolotājs Verners Brāķeris ilgus gadus ir bijis fizikas skolotājs Talsos, viņš ir mācījis vairāku... Uzzināt vairāk »

Asma Greidiņa

Asma Greidiņa Pensionāre Asma Greidiņa ir mana vecmāmiņa un Cesvaines lauku teritorijas apdzīvotajā vietā Kraukļos... Uzzināt vairāk »

Velta Kaņepēja

Velta Kaņepēja Pensionāre Veltu Kaņepēju izvēlējāmies, jo personīgi pazīstam (viņa ir mūsu Omīte). Esam daudz... Uzzināt vairāk »

Aleksandrs Vasiļevskis

Aleksandrs Vasiļevskis Kordiriģents Izvēlējos šo cilvēku, jo mana ikdiena arī saistās ar mūziku. Labprāt apmeklēju kori un... Uzzināt vairāk »

Zigrīda Dirnēna

Zigrīda Dirnēna Pensionāre, ārste Stāsts ir par manu vecmāmiņu un viņas dzīves grūtībām un sasniegumiem. Uzzināt vairāk »

Josifs Ročko

Josifs Ročko Vēsturnieks un muzeja veidotājs J. Ročko ir daudzpusīga persona, kuras galvenais dzīves darbs ir vēsturiskās atmiņas... Uzzināt vairāk »


Skatīt visus dārgumus
Latvijas Okupācijas muzejs
Eiropas Parlaents
Kultūras ministrija