Izcilā Latvijas nacionālās pretošanās kustības dalībnieka Gunāra Astras 83. dzimšanas dienā Latvijas Okupācijas muzejs saņēma vērtīgu dāvinājumu – paša gatavotu koferi, ar kuru viņš sūtīja grāmatas no ieslodzījuma vietas uz Latviju. Koferi muzeja krātuvei dāvināja viņa brālis Leons Astra. 

Plaši apmeklētā Okupācijas muzeja izstāde Stūra mājā tiks turpināta 2015. gadā. Valdība ir pieņēmusi lēmumu piešķirt valsts finansējumu Stūra mājas pagrabstāva un pirmā stāva pagaidu apkures sistēmas ierīkošanai, bet Okupācijas muzejs ir gatavs papildināt izstādi un ēkas apskates maršrutu ar pāris jaunām apskates telpām un no 2015. gada janvāra turpināt izstādes darbību. 

Katalonijas galvaspilsētā Barselonā (Spānija) ir atklāta izstāde par Latvijas vēsturi „Latvija: cīņa par brīvību” („Latvia: the fight for freedom”), kuras pamatā ir Latvijas Okupācijas muzeja materiāli. Izstāde atrodama Barselonas senākajā daļā Plaçe Del Rei Svētās Agates kapelā un būs atvērta līdz 2015. gada 11. janvārim. Latviju izstādes atklāšanā pārstāvēja Latvijas Okupācijas muzeja direktors Gunārs Nāgels un Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks. 

Latvijas Okupācijas muzejs projekta Izstaigā Stūra māju ietvaros ir izveidojis video materiālu, kurā iemūžināti vairāku Rīgas čekā (LPSR Valsts drošības komitejā) — Stūra mājā pratinātu cilvēku atmiņstāstu fragmenti. Šis video bija daļa no muzeja bezmaksas izstādes Stūra mājā, bet pēc tās slēgšanas video var apskatīt muzeja Youtube kanālā