Okupācijas muzejs Lieldienu brīvdienās strādās kā ierasts no plkst. 11.00 līdz 17.00, pirmdien 21. aprīlī muzejs būs slēgts. Novēlam Priecīgas Lieldienas!

Sākusies pieteikšanās gidu vadītām ekskursijām Stūra mājā. Apmeklētāji varēs apskatīt Stūra mājas pagrabus un kameras, kā arī vēsturisku ekspozīciju par čekas darbību. Ekskursijas var pieteikt darba dienās no plkst. 9.00 – 18.00 pa tālr. 20258881. Stūra māja būs atvērta no 1. maija līdz 19. oktobrim.

Atzīmējot Sidnejas Latviešu biedrības Dāmu kopas 40 gadu jubileju, Latvijas Okupācijas muzeja direktore Gundega Michele un Okupācijas muzeja biedrības valdes priekšsēdis Valters Nollendorfs nosūtījuši apsveikuma vēstuli un pateicības rakstu. 

Trešdien, 26. martā oficiālās valsts vizītes ietvaros Okupācijas muzeju apmeklēja Zviedrijas karalis Kārlis XVI Gustavs un karaliene Silvija ar pavadošo delegāciju. Karaļpāri sagaidīja muzeja direktore Gundega Michele un OMB valdes priekšsēdis Valters Nollendorfs. Vizītes laikā, kas ilga apmēram 40 minūtes, karaļpāris iepazinās ar muzeja ekspozīciju un parakstījās viesu grāmatā.